Plastové přepravky

Plastové přepravky jsou nepostradatelné jak pro domácnosti, tak pro zemědělský průmysl. Pokud doma žádné nemáte, tak je na čase nějaké pořídit.

V dnešní době je cena potravin velmi vysoko a mnoho lidí se vrací k vlastnímu pěstování zeleniny a ovoce. Ačkoliv se to nezdá, tak na vašem políčku u domu lze ušetřit velké peníze. Pokud máte možnost a prostory na pěstování, tak neváhejte a letos zasázejte veškerou zeleninu. V případě, že se do pěstování opravdu pustíte, tak nezapomeňte na plastové přepravky. Ty se vám budou hodit na vaši sklizeň a ušetří vám mnoho práce a také času.

plastové přepravky

Plastové přepravky PK group, mají nejrůznější využití a ocení je jak domácnosti, tak trhovci. Tyto přepravky jsou zdravotně nezávadné a můžete v nich uchovávat ovoce či zeleninu během celého roku. Díky perfektnímu tvaru se dají dobře přenášet a stohovat na sebe. Pro lepší manipulování jsou vyrobeny rovnou s držáky na obou stranách a perfektně se tak dají přemísťovat. Plastové přepravky jsou dobré i na údržbu a jednoduše je stačí otřít mokrým hadrem, či je opláchnout vysokotlakou pistolí. Přepravky se tak dají využívat opakovaně, a to v jakémkoliv průmyslu. Ocení je převážně řezníci, kteří díky těmto přepravkám převáží svoje maso z jatek. Při sběru zeleniny z vaší zahrady stačí zeleninu jednoduše naskládat do přepravky a ihned ji můžete uskladnit ve sklepě. Zamezíte tak potlučení nebo jinému znehodnocení zeleniny během sklízení.

Ovoce, které je červivé, nebo shnilé a spadlo ze stromu, můžete ukládat v nádobách na odpad. Tyto nádoby jsou taktéž z pevného plastu a vydrží dlouhé roky. Hnědá popelnice je určená na ukládání bioodpadu, a pokud doma nemáte kompost, tak se vám bude zaručeně hodit. Navíc je můžete taktéž jednoduše opláchnout a znovu použít. Tyto plastové nádoby na odpad jsou z pevného materiálu a díky pojezdovým kolečkám s nimi nebudete mít moc práce. Posunout k silnici jí tak mohou i děti a nemusíte mít tak strach, že by vám jí popeláři nevyvezli. Zvolit můžete nádobu na odpad se 120 l nebo větší možnost 240 l.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *