Tónování autoskel, ochranné PPF fólie

Autofólie DS ve spolupráci s autofóliemi Nanofilms

Kdo z vás si přečetl příběh naší společnosti, ten ví, že po letech usilovné práce jsme dnes týmem zkušených profesionálů, jenž se zabývá tónováním autoskel a u fóliemi Nanofilms a instalací ochranných PPF fólií na vozidla, a nabízí odborné služby v této oblasti. Přitom neustále sledujeme současné světové trendy, materiály i technologie v daném oboru; ke každému klientovi přistupujeme individuálně, abychom splnili všechny vaše požadavky; a protože nakupujeme ve velkém, můžeme si dovolit nastavit i poměrně výhodné ceny.

Až se pro tónování autoskel Brno rozhodnete i vy, oceníte kvalitu autofólií Nanofilms, které jsou stále světovou jedničkou a prozatím nebyly ničím překonány. Tato technologie obletěla celý svět a přesvědčila každého uživatele. Záruka na keramické fólie Nanofilms je výrobcem stanovena na 8 let, a přitom zkušenosti motoristů ukazují, že je téměř nezničitelná. Zaměřme se tedy na její složení:

 • Autofólie PRO NANO (PN)– vyrábí se z polyesteru, jenž obsahuje nanokeramické částice; tvořena je čtyřmi vrstvami:
  • tvrdý povlak, odolný proti poškrábání
  • nano keramická infuzní PET fólie
  • lepidlo
  • silikonová uvolňovací (separační) vložka
autoskla
 • Autofólie CARBON NANO (CN)– je vyrobena z nano-uhlíkových částic a výrobní technologie využívá spojení účinků anorganických barviv a keramik; fólii tvoří šest vrstev:
  • tvrdý povlak, odolný proti poškrábání
  • vysoce kvalitní čirá optická vrstva
  • vysoce kvalitní čiré optické lepidlo s keramickými přísadami
  • kvalitní čirá optická vrstva
  • speciální lepidlo citlivé na tlak
  • vysoce optická silikonová separační vložka
 • Autofólie CERAMIC NANO PLUS (CNP) –tato řada má nejlepší fyzikální vlastnosti, pohltí až 95 % tepla. Při výrobě se na fólii vrství keramické nanočástice. A právě tato technologická inovace přispěla k vyššímu odvodu tepla, ochraně proti oslnění, pohlcování UV-A i UV-B záření a má vysokou odrazivost IR. Tvořena je rovněž šesti vrstvami:
  • tvrdý povlak, odolný proti poškrábánínano keramická infuzní PET fólielaminovací vrstvaneoxidační slitina rozprašované PET fólielepidlo
  • silikonová uvolňovací vložka

Nainstalujeme na skla vašeho vozidla tyto exkluzivní fólie bez demontáže skel, a to zhruba za dvě hodiny (záleží na typu vozidla).

autoskla

Ochranné PPF fólie Brno

Jedná se o termoplastické uretanové samoopravné fólie. Ochranné PPF fólie Nanofilms (PaintProtectionFilms) tvoří asi 160 μm tlustý samoopravný uretanový film, jenž se aplikuje na povrch vozidla. Je to až k nevíře, ale tento takřka neviditelný materiál dokáže zajistit vynikající ochranu laku při nárazu, před škrábanci a oděrkami různého původu.

Kromě toho chrání karoserii před negativními vlivy okolního prostředí, a to jak před neodstranitelnými skvrnami po ptačím trusu, tak vodními stopami a vůbec před skvrnami a mechanickým poškození všeho druhu. Díky ochranné PPF fólii Nanofilms dokážete ochránit lak na karoserii před negativními účinky UV záření, a tedy před vyblednutím barvy.

Opravnou fólií lze polepit všechny lakované části vozidla; nejčastěji se však instaluje na přední části automobilu: na nárazník, světla, kapotu, ale i třeba na střechu a blatníky. Jinými slovy – polepit si můžete nechat jednotlivé části svého auta, anebo může být fólie instalována od prahů až po střechu. K dispozici máme několik typů těchto fólií, a to podle technických parametrů a podle životnosti; ochranné PPF fólie můžeme nabídnou v lesklém i matném provedení.

Autofólie DS to je profesionálně odvedená práce, orientace na klienta, skvělé ceny, prvotřídní kvalita použitých materiálů a doživotní záruky.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *