Stříkací pistole

Už máte dost válečků a štětců a neustále vás otravuje jejich čištění? Pokud ano, tak zkuste stříkací pistole, které vám ušetří mnoho práce a taky času.

Každý z nás, kdo zažil malování, mi určitě dá za pravdu, že se jedná o špinavou práci, která zabere mnoho času. Malování válečkem či štětcem je sice hezké, ale po dokončení kompletních prací se musí pokaždé umývat a čistit. Barva na válečku nebo na štětci jde špatně umývat, a pokud se jedná o syntetickou barvu, tak vám voda jen těžko pomůže. Musíte použít ředidlo, abyste barvu ze štětců dostali, a i tak je velice těžké se barvy zbavit. Další  volbou je, že můžete po každém malování váleček a štětec vyhodit, ovšem to by vás vyšlo na velké peníze. Pokud často malujete, a to ať už vodou ředitelnou barvou, nebo syntetickou barvou, tak neváhejte a kupte si stříkací pistole na barvu.

stříkací pistole

Využití stříkacích pistolí

Stříkací pistole se hodí nejen malířům, ale i do kovovýroby a jiných oborů, kde se dělají základní a jiné nátěry. Právě v kovovýrobě se využívají stříkací pistole velmi často, a to proto, že dokonale pokryjí povrch výrobku a barva se dostane i do těžko přístupných míst. Manipulace se stříkací pistolí je velice jednoduchá a zvládne jí úplně každý. Díky stříkací pistoli si také ušetříte mnoho času a práce. Nedochází k žádnému skapávání barvy, jako je tomu o válečku nebo u štětců, a práce je tak mnohem čistější.

stříkací pistole

Zaručeně každý ocení i fakt, že stříkáním ušetříte nátěrovou hmotu. Ta je nanášena s naprostou přesností a nedochází tak k žádnému plýtvání. Velkou výhodou je i nádoba, která je na 600 ml, takže nemusíte barvu neustále doplňovat. Po dokončení prací stačí jednoduše nádobu odejmout a barvu vylít zpět do plechovky. Poté do nádoby dáte ředidlo a proženete jim stříkací pistoli, aby nedošlo k zaschnutí barvy v pistoli. Díky tomu bude stříkací pistole ihned nachystaná na další stříkání, a to bez jakéhokoliv obtížného čištění.

Pokud tedy už máte dost válečků a štětců, tak neváhejte a zakupte si stříkací pistoli. Zaručeně nebudete litovat a vaše práce bude nejen čistější, ale také mnohem efektivnější.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *