Svatba nebo narozeninová párty? Čas pro venkovní společenské akce je po celý rok!

Chlad či mráz, déšť nebo mlha? Venkovní společenské akce se mohou pořádat po celý rok, jen se nesmí podcenit jejich příprava. Čekat snad se svatebním veselím do léta nebo oslavit narozeniny až nebudou teploty v noci klesat pod 20 stupňů Celsia? Ani náhodou, venkovním párty nebrání počasí ani povětrnostní podmínky, protože stačí připravit „suchou“ variantu a nabídnout občerstvení na míru. Jak připravit společenskou událost, na kterou hosté nikdy nezapomenou?

Zázemí nejen pro zahřátí

V zimě nebo v průběhu jara hrozí mrazíky, sněhové a dešťové přeháňky a sychravo, na které je třeba být připraven. Pronajmout párty stan je nejsnazší možností, jak vyřešit kvalitní zázemí, které bude fungovat nejen pro zahřátí. S ohledem na počet hostů je možné vypůjčit běžné nůžkové stany, které se mohou vzájemně propojit. Pro akce s více než stovkou hostů se pak doporučuje využít trubkového stanu, který může posloužit jako společenský sál s rautovým občerstvením.

Až pro tři stovky hostů

Trubkový stan je výtečnou volbou pro velké společenské události včetně svatební oslavy nebo velké narozeninové party s až třemi stovkami hostů. Stan nahradí restauraci s tanečním parketem nebo je možností, jak zastřešit pódium při soukromém koncertu. Půjčovna samozřejmě poskytne know-how, ale také servis včetně veškerého příslušenství, kotvícího materiálu, osvětlení nebo odpadkových košů. Co tedy zbývá? Navrhnout občerstvení i vhodné nápoje.

Rozmanité občerstvení

Jídlo a pití jsou u každé životní události více než důležité, hrají totiž ústřední roli. Při nepříznivém nebo chladném počasí je třeba myslet na to, že se nemohou podávat pouze klasická jídla a chlazené nápoje jako v létě. A tak zatímco ve stanu mohou delikatesy připravovat profesionálové cateringové společnosti, venku se grilu nebo táboráku může ujmout sám hostitel nebo někdo z přátel. V seznamu nápojů nesmí chybět teplé alkoholické i nealkoholické nápoje, jistě potěší i exotické nebo netradiční varianty horkých ciderů, whisky a punčů.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *