Co dělat v Moravském Krumlově?

Už jste slyšeli o Moravském Krumlově? Máme nápady na nejlepší aktivity, které budou bavit dospělé, i děti. Máte rádi aktivní pohyb a vyhledáváte netradiční sporty? Pokud ano, tak navštivte sportovní centrum, kde se rozhodně zapotíte a o zábavu bude postaráno.

Moravský Krumlov

Nádherné město Moravský Krumlov sčítá nespočet památek a můžete zde navštívit Slovanskou epopej od Alfonse Muchy, či zámek. Tyto památky se nacházejí na jednom místě a nemusíte tak nikam cestovat. Navíc je Moravský Krumlov historické město a o zábavu zde budete mít určitě postaráno. Kromě toho se zde nachází letní koupaliště, které se otevřelo teprve v roce 2013. Pro aktivní pohyb je zde také bowling a squash, který ocení především vyznavači zdravého pohybu.

Moravský Krumlov

Squash a bowling

Squash a bowling patří v poslední době mezi velmi zajímavé aktivity, které lákají stále více lidí. V Moravském Krumlově existuje sportovní centrum, kde najdete vše na jednom místě. Nově jsou zde vybudované 3 bowlingové dráhy a 2 hřiště na squash. Kurty na squash jsou dělané pro profesionální hráče a zahraje si zde doslova každý. Samozřejmostí je půjčení jak raket, tak míčků a pokud se chystáte hru zatím odzkoušet není problém si je zde zapůjčit.

Kurty na squash a bowlingové dráhy se dají rezervovat na jejich internetových stránkách a nemusíte tak mít strach, že Vám někdo kurt obsadí. Na stránkách najdete také ceník a v případě opakovaných návštěv dostanete u squashe každou 11 hodinu zdarma. Otvírací doba je pak rozepsaná na internetových stránkách.

Zázemí sportovního centra

Sportovní centrum se nachází na okraji Krumlova a najdete zde parkoviště přímo před vchodem. Nemusíte mít tak strach, že zde nezaparkujete. Kromě toho se můžete těšit na bohatý sortiment nápojů a občerstvení. Nachází se zde i posezení, a to jak ve venkovních prostorách, tak vevnitř. Neuniknou Vám zde ani sportovní přenosy a to proto, že jsou zde 3 televize, na kterých můžete sledovat sport. Pro ty nejmenší je zde dětský koutek a ty nejstarší bar. Squash a bowling jsou samozřejmě s obsluhou a nemusíte tak od hry odcházet. Vše je kompletně nově zhotovené, a to včetně krásných a čistých toalet. Dají se zde pořádat i firemní akce, či oslavy narozenin, pro které je toto zázemí přímo perfektní.

Pokud tedy zavítáte do Moravského Krumlova, tak zkuste jejich nové sportovní centrum. Zaručeně si zde dobře zahrajete a také si můžete užít spoustu zábavy u bowlingu.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *