Proč nosit motýlek k obleku?

Motýlek k obleku není pouze módním doplňkem, ale také dotváří Váš charakter a kompletní vizáž. Motýlky jsou navíc velice stylové a neměli by u obleku chybět.

Motýlky k obleku se nosí už od nepaměti a dokonale dotváří kompletní vzhled. V dnešní moderní době existuje velké množství motýlků, které si můžete koupit a sladit s Vaším sakem. Motýlek je nejzajímavějším prvkem Vašeho oděvu. Je známkou Vaší individuality a vytříbeného vkusu. Ovšem vázací motýlek nepatří pouze k saku, ale můžete ho zvolit i ke každodennímu outfitu. V dnešní době už není striktně dané, že se nosí pouze na společenské akce, jako jsou plesy, nebo do divadla, ale můžete si ho vzít i do práce, či na sešlost s rodinou. Jedná se zkrátka o módní doplněk s tradicí, se kterým se muž cítí být perfektně oblečen a připraven na každou příležitost.

motýlek k obleku

Motýlek pro každý den, Vám dodá sebevědomí a věřte, že si Vás na ulici, i v práci zaručeně všimnou. Tyto motýlky jsou dokonale pestré a jejich barvu si přesně určíte Vy sami. Vyberte si ten pravý jen pro Vás. Důležité je, abyste se cítili dobře a dali jasně najevo, že Vám na vzhledu rozhodně záleží. Každý motýlek je originál vyrobený pouze po jednom kusu a hand made.

Motýlek pro výjimečné muže můžete využít i jako dárek k narozeninám, či k Vánocům. Vybírat můžete z mnoha druhů a bude jen na Vás, zda zvolíte motýlek saténový, tyrkysový, s proužkem, či s jahodově červeným proužkem. Věřte, že Váš manžel motýlka zaručeně ocení a opět si rozšíří svoji sbírku motýlků pro každý den.

Velkým trendem je v poslední době také motýlek do vlasů, který je i pro ženy. Ano, motýlek nemusí být v zásadě jen pro muže, ale může být módním doplňkem i u ženy. Nebojte se tak vystoupit z davu a převést se v něčem, na co si ostatní netroufnou. Motýlek ve vlasech, Váš outfit zaručeně rozzáří a věřte, že Vám ostatní ženy budou jen tiše závidět. Variant vázacích motýlků je tolik, že si můžete na každý den vybrat jiný a svůj outfit tak neustále měnit podle toho, co si daný den oblečete.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *