5 důvodů, proč si domů pořídit infrasaunu

Infrasauny nezatěžují lidský organismus tolik jako finská sauna. Jednoduše proto, že tělo není vystaveno příliš vysoké teplotě. Navíc je pořízení infrasauny o mnoho levnější než pořízení finské sauny a stejně levný je i provoz: vždyť jedno saunování vyjde sotva na pár korun…

1) Infrasauna se vejde do každého bytu

Nejmenší infrasauny vyráběné v ČR můžete mít již od rozměru 100 x 100 centimetrů což je zhruba tolik, kolik zabírá váš sprchový kout. Tato velikost úplně postačí pro pohodlné saunování jedné osoby.

Infrasauny pro dva se vyrábí v rozměrech okolo 140 x 120 centimetrů. Výška bývá standardně 210 centimetrů.

2) Infrasaunu můžete postavit kamkoli

Infrasauna neprodukuje teplo jako finská sauna. Nepotřebuje odvětrání ani přívod čerstvého vzduchu. K jejímu provozu postačí běžná zásuvka 220V.

Bez obav můžete infrasaunu postavit na parkety, plovoucí podlahu, linoleum i koberec. Třeba do ložnice, pracovny, koupelny i do obývacího pokoje.

3) Nemusíte čekat, než se předehřeje

Důležitou výhodou je u infrasauny i to, že plný výkon dosáhne hned po zapnutí. Bez zbytečného čekání. Tedy pokud ji máte osazenou správnými infrazářiči – například těmi s označením Vitae.

infrasauny

4) Infrazáření jako z opravdického sluníčka

Infrazářiče Vitae mají i další výhodu, kterou u jiných zářičů nenajdete – jejich záření obsahuje všechny 3 složky. Včetně IR-A vln, které v lidském těle pronikají do hloubky a mají největší zdravotní účinky.

Jen takové infrazáření je nejpodobnější tomu přírodnímu ze slunce.

5) Vlastní infrasauna je svoboda a soukromí

Už se nebudete muset potit ve společnosti lidí, které neznáte a řídit se otevírací dobou saunového světa.

Užívejte si infrasaunování, kdykoli vás napadne – ráno když vstanete, odpoledne nebo večer, když se vrátíte z tréninku. A jen s těmi, které máte nejraději.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *