Estetická chirurgie, kterou kliniku zvolit?

Nespokojenost s vlastní podobou může vzniknout v dětství i v průběhu života – například s přibývajícím věkem, nebo po porodu. Naštěstí je tu spousta možností, jak si vzhled vylepšit. Jednou z variant je estetická chirurgie Brno, díky které se vcelku snadno a rychle můžete zbavit svých komplexů.

Mezi nejčastější estetické operace, které pacienti vyhledávají, bezpochyby patří operace očních víček, liposukce, zvětšení a modelace prsou. Mezi další velmi oblíbené zákroky patří facelift, aplikace botulotoxinu, labioplastika a vaginoplastika. Ačkoliv je pravdou, že drtivou většinou pacientů jsou ženy, zejména v posledních letech estetickou chirurgii vyhledává stále více mužů. Pokud tedy nějakou operaci zvažujete, nemusíte se ostýchat zúčastnit se nezávislé konzultace. Na klinice pracují profesionálové, kteří vám pomohou vyřešit váš problém – ať už jste jakéhokoliv pohlaví.

Estetická chirurgie

Konkrétně Klinika plastické a estetické chirurgie a gynekologie Brno zaměstnává samé špičky ve svém oboru. Hlavními chirurgy jsou MUDr. Tomáš Ventruba a Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA. MUDr. Tomáš Ventruba se specializuje na operace v oblasti obličeje a prsou. Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA se pak věnuje estetické gynekologii. Oba doktoři jsou vyhlášení a uznávaní nejen širokou veřejností, ale i tou odbornou. Na svém kontě mají řadu odporných publikací i vydařených zákroků. Můžete si tak být jistí, že se svěřujete do rukou opravdu vzdělaným a zkušeným profesionálům.

Za zmínku však stojí i další personál kliniky. Na internetu naleznete celou řadu pozitivních recenzí, kde pacienti pozitivně hodnotí nejen kvalifikovaný, příjemný a ochotný personál, ale i individuální přístup.

Pokud se tedy rozhodnete pro estetický zákrok zvolit Kliniku plastické a estetické chirurgie a gynekologie Brno, máte jistotu nejen kvalitního výsledku, ale i profesionálního zacházení.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *