Jaké jsou druhy elektronických cigaret?

Mnoho kuřáků se snaží s tímto zlozvykem přestat. Jedním ze způsobů jak toho dosáhnout je přesedlat z klasických cigaret, na elektronické cigarety. Pojďme se tedy společně na tento druh cigaret podívat více z blízka.

Co je to e-cigareta?

E-cigaretu můžete v obchodech naleznout taktéž pod označením elektronická cigareta. Jedná se o totožné pojmy, které označují jednoduché zařízení, které fungují na principu vaporizace náplně. Díky vaporzaci se náplň pomocí zahřívání mění na páru, kterou následně kuřák vdechuje.

Jaké jsou druhy elektronických cigaret?

  • Jednorázové elektronické cigarety – jak už název sám napovídá, jsou určené především pro jedno použití. Mají předem daný počet potahu. Jakmile je vypotřebujete, je nutné cigaretu vyhodit a koupit si novou. Oproti klasickým cigaretám se jedná o levnější a zdravější variantu. Jednorázové cigarety jsou na trhu k dostání v celé řadě příchutí – díky čemuž jsou oblíbené především u žen. Mezi nejznámější jednorázové cigarety bezpochyby patří HQD.cz.
  • Elektronické systém s POD systémem – jsou velmi jednoduché na údržbu. Obvykle jsou vybaveny baterií se žhavící hlavou a boční plnění, kam doléváte náplň. Nabíjení baterie nejčastěji probíhá prostřednictvím USB-C.
  • Pen-style elektronické cigarety – jsou trochu složitější. Skládají se z celé řady součástí (baterie, tanku/skla, žhavící hlavy, náustku), které je nutné udržovat. Čím lépe se o cigaretu budete starat, tím déle vám vydrží. Nabíjení obvykle probíhá taktéž přes USB-C.
  • Gripy – taktéž můžete naleznout pod označením módy. Jedná se sice o nejkvalitnější, ale také dražší variantu, e-cigaret. Nicméně pořizovací ceně zpravidla odpovídá i kvalita, produkce páry i chuť. Jde o zařízení, které je vhodné především pro pokročilejší uživatele. Možné je jednotlivé komponenty vyměňovat a kombinovat dle potřeby. Můžete si tak elektronickou cigaretu smontovat přesně dle vašich požadavků.
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *