4 výhody jednorázových elektronických cigaret

Elektronické cigarety můžeme rozdělit do dvou základních kategorií – opakovaně použitelné a jednorázové cigarety. Opakovaně použitelné elektronické cigarety jsou nejčastěji nějaké vaporizéry, či dýmky, do kterých se dá náplň opakovaně doplňovat. Naopak jednorázové cigarety jsou typické tím, že po jednom použití je nutné vyhodit a koupit nové. U jednorázových cigaret se dnes trochu zastavíme a povíme si hned několik výhod.

Elektronické cigarety elf bar

Jaké jsou výhody jednorázových elektronických cigaret?

 Pohodlné a snadné použití – už nemusíte po kapsách nosit žádné náplně, zapalovače, ani nic podobného. Bohatě vám vystačí sama elektronická cigareta. Například ELFBAR 600 se dodává již s nainstalovanou náplní v zařízení. Až vám tato náplň dojde, jednoduše cigaretu vyhodíte a rozděláte si novou.

  1. Náplně není třeba doplňovat – jak již bylo zmíněno, při kouření elektronických cigaret elfbar není nutné po kapsách nosit žádné další náplně. Stačí cigareta samotná. V kabelce, či v kapsy tak budete mít víc prostoru na důležitější věci.
  2. Mnoho příchutí – zejména pro ženy je kouření cigaret spíše společenskou záležitostí, u které si chtějí popovídat a „pochutnat“ na dobré cigaretě. Zejména pro tyto ženy jsou jednorázové elektronické cigarety tou správnou volbou. Cigarety Elfbar jsou na trhu k dostání v celé řadě příchutí. Můžete si dle svých preferencí vyprat právě tu, která vám bude chutnat nejvíce.
  3. Levná varianta – oproti klasickým cigaretám jsou ty jednorázové podstatně levnější. Jedna taková stojí přibližně 150 korun. Za tuto cenu získáte přibližně 600 potahů. Což se rovná přibližně čtyřem krabičkám cigaret. Takže si nejen pochutnáte, ale také ušetříte.
  4. Snadná dostupnost – jednorázové cigarety koupíte téměř kdekoliv. K dostání jsou běžně v trafikách, i v internetových obchodech. Pokud vás tedy tento druh kouření zaujal, není problém si jednu takovou opatřit.
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *