Nejdříve vyzkoušet, pak koupit: Venkovní vířivky nyní můžete otestovat ve wellness místnosti Spahouse

Mít vlastní venkovní vířivku je velkým lákadlem. Však kdo by si nechtěl dopřávat své domácí wellness, kdykoliv se mu zamane. Je však venkovní vířivka pro vás to pravé řešení? Je pohodlná? Bude vám vyhovovat její velikost a rozmístění trysek? Je její obsluha snadná a zvládnou ji i méně technicky zdatní? To je jen několik málo příkladů otázek, které se možná hlásí o slovo ve chvíli, kdy přemýšlíte nad tím, že byste si vířivku pořídili. Co s nimi?

Nebojte se zkoušet a vyberte to nejlepší

Nejlepší způsob, jak zjistit, zda vám venkovní vířivka vyhovuje po všech stránkách, je vyzkoušet ji. To ale nebývá mnohdy možné. Avšak také ne nemožné. Pokud plánujete zakoupení vířivky v Praze, doporučujeme vám zavítat na Hradčanskou ulici, kde se nachází showroom společnosti Spahouse.cz. Ta je výhradním distributorem švédských vířivek IQue pro Českou a Slovenskou republiku a nabízí vysoce kvalitní vířivky, které jsou určeny pro celoroční využití a testovány v tom nejdrsnějším severském prostředí. A vy si je v tomto showroomu můžete otestovat také.

Proč právě IQue

Možná si právě teď kladete otázku, proč byste měli volit právě vířivky IQue, v čem jsou tak jedinečné. Odpověď je poměrně jednoduchá – řadí se totiž mezi technologicky nejvyspělejší venkovní vířivky a disponují celou řadou patentovaných technologií a unikátních funkcí. Při celoročním užívání nejvíce oceníte systém trojité termální izolace, který efektivně reflektuje teplo a zabraňuje vzniku tepelných mostů, takže výrazně snižuje náklady na provoz.

Jestliže vás tedy možnost vyzkoušení venkovní vířivky doslova na vlastní kůži nalákala, stejně jako benefity vířivek IQue, pak si rozhodně nenechte návštěvu showroomu Spahouse.cz utéct. Kromě Prahy provozuje Spahouse své luxusní wellness místnosti i ve Slavkově u Brna či v Hradci Králové, takže je jen na vašem rozhodnutí, kam to budete mít nejpohodlnější.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *