Stěhování strojů

Nutně potřebujete přepravit své stroje do nové výrobní haly, ale nevíte na koho se obrátit? Pokud váháte, tak zkuste společnost, která má dlouholeté zkušenosti.

Stěhování je nepříjemná činnost, která zabere mnoho času a také práce. Při stěhování je důležité myslet na všechny věci a také na lidi, kteří vám se stěhováním pomohou. Přestěhovat byt nebo dům však není nic těžkého, oproti přestěhování celé firmy. Pokud nutně potřebujete přestěhovat firmu do nové výrobní haly, tak není nic jednoduššího, než oslovit firmu Ais Eurelo. Ta se specializuje na převoz a stěhování těžkých strojů, a to jak u nás, tak v zahraničí.

přeprava těžkých strojů

Přeprava těžkých strojů nebyla nikdy jednodušší v případě, že zvolíte tuto společnost. Jejich prioritou je vždy spokojenost zákazníka, a to ve všech ohledech. Firma nabízí služby stěhování, a to s ohledem na bezpečnost, rychlost a také časovou efektivitu. V oblasti stěhování se pohybují už přes 40 let a za tu dobu přestěhovali nespočet velkých strojů. Jejich odborné znalosti zajišťují hladké stěhování bez zbytečných průtahů a problémů.

přeprava těžkých strojů

Proces stěhování

Celý proces stěhování zařídí projektový manažer, který provede návštěvu u vás ve firmě a posoudí rozsah projektu. Poté se stanový datum a čas stěhování stroje. Samozřejmostí je kompletní dokumentace o bezpečnosti a ochraně zdraví při stěhování, a to včetně posouzení rizik a certifikace zařízení. Proškolení zaměstnanci odpojí a demontují celý stroj, který chcete převést. Poté je stroj naložený do speciálních přepravních vozidel a připravený k odvozu. Pokud ještě nejsou připravené nové prostory, je možnost uskladnění na meziskladě, než bude nová hala připravená. Bát se nemusíte ani o dokumenty, které jsou k dopravě potřebné. Vše firma zařídí, a to v jakémkoliv příslušném jazyce. Po příjezdu na dané místo, je stroj složen, umístěn a také znovu zapojen. Vy tak můžete ihned po instalaci začít opět pracovat.

V případě přepravy těžkých strojů tak oslovte profesionály, kteří vědí, co dělají. Nebudete litovat a vše proběhne přesně podle předem stanoveného plánu.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *