Proč si koupit silniční kolo Bianchi?

Pokud jste se rozhodli pro koupi nového silničního kola, jistě jste už zjistili, že existuje celá řada výrobců a jednotlivých modelů. Jak se v té záplavě silničních kol vyznat a jaké modely jsou nejlepší? My jsme se tentokrát rozhodli vzít na mušku silniční kola Bianchi. Pojďme se tedy společně podívat na jejich největší pozitiva.

Bohatá historie

Kola Bianchi mají dlouhou historii. Jde totiž o jednu z nejstarších značek. Firma byla založena již v roce 1885 Edoardem Bianchim. Ze začátku se jednalo o malou rodinnou firmu, která se postupem času stala světovou jedničkou. V průběhu času se kola dočkala řady inovací na poli designu i materiálu. Jedno se však nezměnilo – vysoká kvalita.

Moderní technologie

Jak již bylo zmíněno, silniční kola Bianchi v průběhu let prošla řadou změn. V naprosté většině případů se jednalo o modernizace, díky kterým jsou kola ještě výkonnější, pohodlnější a kvalitnější. Mezi největší inovace patří rozšíření sortimentu klasických silničních kol o elektrokola.

Silniční kolo Bianchi

Široký výběr

Pakliže se rozhodnete pro koupi kol Bianchi, máte na výběr z široké škály modelů. Jednotlivé modely se od sebe liší nejen designem a velikostí rámů, ale například i výkonem baterie, nebo cenou. Díky tomu si můžete vybrat přesně takové kolo, které bude vyhovovat vašim požadavkům.

Přívětivá cena

Kola Biancchi najdete v kterékoliv cenové kategorii. Starší modely v obchodech můžete najít už za několik desítek tisíc korun. Nicméně nové modely s nejmodernějšími technologiemi mohou stát i přes sto tisíc korun. Vybrat si tak můžete přesně takový model, který bude odpovídat jak vaší cenové kategorii, tak parametrům.

Mnoho příslušenství

silničním kolům můžete dokoupit i libovolné množství příslušenství. Mezi nejoblíbenější patří tachometr, zvonek, cyklistická taštička, nebo třeba pumpička na kolo.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *