Harvey Weinstein zná svůj rozsudek za #MeToo a spokojen určitě není

Harvey Weinstein, aneb když se z velmi uznávaného filmového producenta a stane ohavná zrůda, ale boží mlýny melou přece jenom pomalu, ale jistě.

Tento případ se táhne už dlouhé dva roky a dlouho byly projednávaný podrobnosti a bližší informace ohledně počínání tohoto filmového producenta. Vše však vypuklo až díky kampani #MeToo, kdy Harveyho naráz obvinilo až 90 žen ze sexuálního obtěžování až po znásilnění a dalšího sexuálního zneužívání. Do té doby by si nikdo ani nepomyslel, že zrovna tento slavný a uznávaný filmový producent s několika oceněními, by se mohl dopustit něčeho takového, ale jak se říká, „pod lampou je největší tma“ a to v tomto případě platí dvojnásob.

Hlavní roli v obvinění hrály dvě ženy a to Jessica Mann a Miriam Haley, které od svého tvrzení neodstoupily a stojí si za ním do dnes. V soudní síni se sešly i všechny ženy, které chtěly proti tomuto Hollywoodskému producentovi svědčit. Ty seděly v první řadě a tvrdě bojovaly za to, aby svoje tvrzení potvrdily i před soudem a ten jim dal následně za pravdu.

Harvey Weinstein a jeho konec

Po dlouhém jednání nastal rozsudek, který posílá Harveyho Weinsteina na dlouhých 23 let do vězení. Rozsudek rozhodl k 20 letům za znásilňování a 3 roky za sexuální nátlak a další obtěžování. Verdikt nezměnil ani fakt, že je Harvey v 67 letech dosti nemocný a před nedávnem prodělal operaci srdce, skrz problémy se sraženinami krve. To, ani další jeho zdravotní problémy, jako byla, nezdařila operace zad, nebo diabetes, který ho pomalu připravuje o zrak, porotu nikterak neobměkčilo. K soudu dorazil na invalidním vozíčku s pouty a jeho výraz ve tváři, byl úměrný konečnému verdiktu. I když si Wainstein stál celou dobu za svém a hájil se, že ženy vždy se vším souhlasily, svůj názor nakonec neprosadil.

Harvey Weinstein MeToo vězení

Teď stojí jen ve hvězdách, jak dlouho to přežijete tento rodák z Queensu v těžkých podmínkách ve věznici a jestli mu jeho spolu vězni dopřejí takovou „péči“, kterou dopřával celou dobu on, jak sám tvrdí, „po vzájemné domluvě“ ženám.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *