Instalatérská pohotovost

Řemeslníků je v dnešní době velký nedostatek a v případě problému je těžké někoho sehnat. Existuje však firma, která dorazí hned na zavolání.

Problémy s vodou je potřeba řešit okamžitě, a to proto, že mohou způsobit velké škody. Pokud bydlíte v bytovém domě, je problém o to horší a škoda může postihnout jak vás, tak sousedy pod vámi. Pokud máte problémy s kanalizací, tak neváhejte oslovit firmu Tlakar.cz. V jejich službách najdete revize kanalizace, čištění odpadů a frézování stoupaček. Revize kanalizace a jejich čištění provádí na zavolání a poskytují tak rychlou pomoc v případě problému.

kanalizace

Co firma čistí:

  • Kanalizace a odpady
  • Kuchyňské dřezy a kanálky
  • Sifony
  • Kanály, okapy a dvorní vpustě
  • Umyvadla, vany i sprchové kouty
  • Toalety, pisoáry a bidety

Monitoring kanalizace kamerou

Jedná se o nejmodernější technologii, díky které jsou odhaleny všechny problémy s kanalizací. Kamera, která je daná do potrubí projde všemi záhyby a ihned tak můžete vidět, zda je kanalizace v pořádku či nikoliv. Kamera zaručí včasnou detekci propadu kanalizace a můžete tak předejít velkým problémům. Samozřejmostí je, že odhalí i všechny nechtěné předměty v kanalizaci nebo prorůstající kořeny od stromů. Dále kamera zjistí, zda je špatná konstrukce, nebo zda nejsou v kanalizaci nějaké praskliny. Jedná se o nejlepší možnou variantu kontroly kanalizačního systému, a to s naprostou přesností. Můžete tak nejen odhalit problémy, ale také je podchytit v zárodku a předejít tak velké peněžní opravě. Kromě toho nemusíte kopnout ani do země a odpadá vám tak velký kus práce.

kanalizace

Monitoring kanalizace kamerou se provádí všude, kde vede potrubí. V případě velkého znečistění se provádí metoda tlakového čištění, díky které se zbavíte všech nečistot vysokým tlakem vody. Neváhejte tak a v případě problému se ihned obraťte na instalatérskou pohotovost, která vše vyřeší.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *