Kdy zavolat elektro pohotovost?

Ne nadarmo se říká, že s vodou a elektřinou by se nemělo zahrávat, a u elektřiny to platí dvojnásob. Víte, kdy je potřeba zavolat profesionály a kdy nikoliv?

Elektřina může být velmi nebezpečná

Už od útlého věku nás rodiče učili, že s elektřinou si není radno zahrávat a je lepší se jí vyhnout. O tom svědčí i fakt, že před malými dětmi se zásuvky zakrývaly záslepkami. Ty měly zamezit jakémukoliv nebezpečí či zranění. Elektřina je obecně nebezpečná, a pokud se nejedná o jednoduché práce, jako výměna žárovky, je lepší nechat vše na profesionálech. Elektrikáři od https://elektro-elefant.cz/, jsou nejen proškolení, ale i svědomití a na každé práci si dávají záležet.

elektro pohotovost

Co řeší elektro pohotovost?

Elektro pohotovost vyřeší jakoukoliv závadu na elektrice a další havarijní služby s elektrem spojené. Profesionalita, zkušenosti a rychlost je moto této pohotovosti a rozhodně vás nikdy nenechají v nesnázích. Co tedy čekat od elektro pohotovosti?

  • Elektrikář nonstop pohotovost nabízí své služby pro celou Prahu a také široké okolí.
  • Odstraňují poruchy a havárie na elektroinstalaci nonstop, a to i během svátků a víkendů.
  • Mezi jejich služby patří revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, zapojení a kompletní instalace elektro spotřebičů, výměna zásuvek a vypínačů a také vyhledání a opravy elektro.
  • Opravy provádějí jak ve firmách, tak v domácnostech.
  • Elektrikáři jsou proškolení a mají dlouholetou praxi v oboru. Jedná se tak o profesionály, kteří svému řemeslu rozumí.
  • Jsou smluvním partnerem PRE, ČEZ a E.ON.
  • Jejich ceník pro elektro pohotovost je k nahlédnutí na jejich stránkách.
elektro pohotovost

V případě náhlé elektro závady tak nespoléhejte na rady na internetu, ale ihned zavolejte profesionály, kteří se v oboru vyznají. Rozhodně nebudete litovat a budete si jistí, že oprava proběhla od ověřené společnosti. Nikdy se nevyplácí zasahovat do elektřiny, když si nejste jistí, co děláte.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *