Jak zvýšit koncentraci a snížit stres?

Na každého z nás je toho čas od času hodně a potřebuje vypnout. A je úplně jedno, zda jste student, který se připravuje na maturitu, důležitou zkoušku či státnice, vysoko postavený manager, nebo matka na rodičovské dovolené. Žijeme v uspěchané době, kdy toho je čas od času moc na každého. Pojďme se tedy společně podívat na několik způsobů, jakými můžete snížit svůj stres a zvýšit koncentraci.

Kratom 

Kratom je přírodní látka, která stejně jako například kofein, má v menší míře stimulační účinky. Při větším dávkování naopak uspává a utlumuje. Díky tomu je tato přírodní látka původem z Asie velmi oblíbená a vyhledávaná jak mladými, tak staršími lidmi. Kromě zvýšení koncentrace a snížení stresu se používá i pro léčbu kašlu, vysokého tlaku, nebo průjmu. Řada výzkumů taktéž prokázala, že dokáže tlumit bolest. Nejčastěji se z něj dělají čaje, smoothie a další nápoje. Na trhu však jsou k dostání i kratom tablety, které usnadňují správné dávkování.

kratom

HHC květy

HHC květy pocházejí z Itálie a jsou známy pro své složení, které zvyšuje koncentraci a snižuje stres. Ačkoliv se jedná o skutečné konopné květy s obsahem HHC, liší se od konvenčního konopí, neboť obsah THC v HHC květech je minimalizován. Díky tomu je zaručen nejen legální prodej, ale i užívání. Nemusíte se tak bát, že by vám za užívání HHC květů, hrozil nějaký postih. Zkrátka, jsou navrženy tak, abyste si mohli dopřát příjemný a relaxační zážitek bez výčitek.

Správná životospráva

Kromě již zmíněných tipů, je pro snížení stresu velmi důležité dodržovat zásady správné životosprávy. Myslete tedy na to, že je nutné pít dostatek tekutin (ideálně neslazené vody), spát minimálně osm hodin denně, sportovat a jíst zdravě. Jedině díky kombinaci všech těchto faktů totiž můžete dosáhnout tolik toužené úlevy od stresu a zvýšit své soustředění na maximum.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *