Samsung Galaxy S23, co byste o něm měli vědět?

Samsung Galaxy S23 je moderní mobilní telefon, který prozatím není na našem trhu k dostání. Světlo prodejních pultů by měl spatřit až prvního února letošního roku. Nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o horkou a dlouho očekávánou novinku, již pár informací o tomto modelu uniklo. Pojďme si tedy shrnout ty nejdůležitější (prozatím domnělé) informace, které jsou doposud k dostání.

Jaký bude mít design Samsung S23?

Jak již bylo zmíněno, mobilní telefon stále není v prodeji. Všechny informace o něm jsou tedy pouze domnělé. Takže není divu, že jinak tomu není ani u designu. Nicméně podle všech dostupných informací, velkou změnu vzhledu nečekejte. Oproti předešlým modelům tak čekejte spíše decentní změny – jako například více zakulacené hrany telefonu.

Samsung Galaxy S23

V čem se Samsung Galaxy S23 liší od předešlých řad?

V oblasti vzhledu a designu velké změny nečekejte. Nicméně oproti předešlým modelům by Samsung S23 měl vynikat hlavně vyšším výkonem a vyšší kapacitou baterie.

Jaký procesor bude Samsung Galaxy S23 mít?

To, jaký čip se výrobce pro mobilní telefon Samsung Galaxy S23 rozhodl použít, není prozatím zcela jasná, nicméně ve hře je několik možností. Svět je stále rozdělen na dva trhy – Evropský a Americký. Pro Americký trh je nejčastěji dodáván Snapdragon. Dále je to možnost využití Samsung Exynos. Nicméně během testů Exynos model za Snapdragonem zaostává. Jako třetí možnost může výrobce využít vylepšenou verzí čipu MediaTek. Ovšem to, jaký procesor bude Samsung Galaxy S23 mít, zatím zůstává ve hvězdách.

Do kolika modelů bude řada telefonů Samsung Galaxy S23 rozdělena?

Už teď je také jasné, že řada telefonů Samsung Galaxy S23 bude rozdělena do tří modelů a to – Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+ a Samsung Galaxy S23 Ultra. Tyto modely se od sebe budou lišit nejen pořizovací cenou, ale i velikostí displeje, výkonem, rozlišením fotoaparátu a velikostí interního úložiště.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *