Angelit, kámen andělů

Drahé kameny mají mnoho významů a každý z nich je v něčem unikátní. Právě drahé kameny vás mohou přivést na lepší cestu životem a dodat vám energii.

Zázračné účinky nemusí mít pouze prášky či mastičky, ale mohou je mít i přírodní předměty, jako jsou kameny. Právě drahé kameny, vám mohou přinést klid na duši, který už dlouho hledáte. Každý z drahých kamenů představuje něco jiného a může být spojený s měsícem narození či se znamením zvěrokruhu. Jedním z takových kamenů je Angelit kámen andělů.

Angelit

Angelit patří k polodrahokamům namodralé barvy a v některých případech může připomínat oblohu. Na jeho povrchu mohou být bílé žilky, které kámen protínají. Tento drahý kámen byl objevený teprve nedávno, a to v roce 1987. Byl objevený v Peru a jeho zajímavou schopností je propojení s anděly. Angelit vám dodá pozitivní náladu a ztělesňuje jemné vibrace vašich strážných andělů. Tento drahý kámen je bránou do nebeské říše. Za jeho vznikem stojí usazování slaných roztoků a následné vypařování vody. Obdobným polodrahokamem je Celestin, který má mnoho stejných vlastností.

Velkou výhodou Angelitu je fakt, že už nikdy nebudete sami. Jakmile se začnete cítit osamocení, tak vám Angelit dodá podporu a bude cítit, že vám jsou vaši andělé nablízku. V případě úzkosti se stačí namodralého polodrahokamu dotknout a ponořit se do jeho modré bravy. Dokonale si tak uspořádáte myšlenky a oprostíte se od úzkosti. Tento drahý kámen vám totiž bude vždy na blízku a bude tady pro vás, aby vám pomohl a předal vám energii, kterou potřebuje. Andělská křídla lásky vám tak budou neustále na blízku a pocit samoty opadne. Mezi další vlastnosti tohoto drahého kamene patří bratrství a také mír. Samozřejmostí je, že Angelit můžete nosit neustále při sobě, nebo ho můžete nechávat doma, kde se ho v případě špatné nálady a úzkosti dotknete. Tento polodrahokam můžete využívat v běžném životě a věřte, že andělé vám budou vždy na blízku. Nenechávejte tak své pocity náhodě a zkuste přenést pozitivní energii z Angelitu na vás.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *