Bydlení, v němž se myslí na všechny

Žít na vesnici nebo ve městě? Věčné dilema mladých rodin. Maminky od dětí by uvítaly více soukromí, klidu a zeleně, což je obvykle vlastností vesnice. Otcové od rodin jsou v této fázi života z 90% živiteli, dělají tedy kariéru a absolutně výhodný je pro ně život v metropoli. Jak najít kompromis a uspokojit všechny zúčastněné?

Přestože má problém jen obtížné řešení, jednou za „uherský rok“ se poštěstí a objeví se projekt, který myslí opravdu na všechny. Jedním z nich je Vilapark Klamovka na Praze 5, který nabízí dva druhy bydlení na jednom místě. Jedno však mají společné již na první pohled. Nacházejí se v soukromé parkové zeleni, bytové jednotky mají maximum soukromí a jsou napojené na ideální MHD spojení.

Bydlení v zeleni

Vilapark Klamovka je synonymem pro atraktivní bydlení na Praze 5. První část bytů tvoří prosklené byty s atypickými balkony, které zaručují dostatek prostoru v interiéru i venkovní části bytu. Na balkonech, které zaručují dostatečnou vzdálenost od sousedního bytu a tím pádem mají soukromí, je možné trávit podstatnou část roku, od jara do podzimu si zde užívat slunných dní s výhledem do parku.

Druhá část určená k bydlení je v jižní části pozemku. Prosklené vitráže prostorných bytů jsou orientovány do klidné zahrady, což ocení zejména rodiny s malými dětmi. Balkony propojují celý obvod bytové jednotky, což je výhodné pro pohyb dětí, které mohou na balkoně nerušeně trávit podstatnou část dne.

Ideální lokalita

Jak už jsme zmínili, Vilapark Klamovka má výhodnou polohu, v centru Prahy. Z Klamovky to budete mít ke všemu důležitému jen pár minut. Pěšky dojdete na poštu, do restaurace, na nákup, s dětmi do školy a do školky i na zastávku MHD. Tramvaj nebo autobus vás dovezou na smíchovský Anděl, odkud je velmi dobré spojení metrem i do historického jádra Prahy. Pohodlně se dostanete také na okraj města nebo na vlakové nádraží Praha-Smíchov. Tatínkové, jezdící den co den do práce, si budou chválit dostupnost MHD a rychlé spojení s okolním světem.

Maminky, pro které se Klamovka stane azylem bezpečí a trávení volných chvil, si budou lebedit v prostorné zahradě, která dopřeje jejich dětem klidné dětství a dostatek prostoru k hraní a dovádění. Bydlet na Klamovce je zárukou šťastných chvil pro všechny členy rodiny napříč generacemi.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *