Kdy se vám vyplatí kupovat oblečení z velkoskladu?

Velkosklady oblečení fungují na stejném principu jako ostatní velkoobchody. Pro nakupování v nich potřebujete mít IČO, neboli založenou živnost. Jedná se o velkoobchod textil, ve kterém nemůžete nakupovat po jenom kusu oblečení, jako je tomu v klasickém internetovém obchodě. Oblečení z velkoskladu je nutné nakupovat po více kusech – po balících. Kdy tedy tento velký nákup oceníte?

Podnikání

Pokud jste se rozhodli rozjet vlastní podnikání v oděvním průmyslu, je pro vás textil velkoobchod jako stvořený. Od jednoho druhu oblečení budete potřebovat více kusu. Jestliže koupíte více kusů, dostanete výhodnější cenu. Jednotlivé kusy oblečení pak můžete libovolně dotvářet dle svého podnikatelského záměru – můžete na textilie vyšívat, kreslit a cokoliv dalšího.

oblečení z velkoskladu

Tábor

Téměř na každém táboře se najde aktivita pokreslování vlastních triček. Jestliže tedy jste zřizovatelem, můžete trička nakoupit ve velkoskladu oblečení. Výběr střihů, velikostí, materiálu a barev je opravdu široký. A pokud děláte více táborů ve více turnusech, větší množství oblečení jistě upotřebíte.

Dárek pro zaměstnance

Pokud vlastníte větší firmu, nejsou výjimkou firemní oděvy. Ať už se jedná o trička, kraťasy, bundy, vesty, nebo třeba ponožky, můžete si je nakoupit ve větším množství ve velkoskladu textilii. Takto levně zakoupené oděvy můžete pak dále dotvářet dle svých požadavků – například nechat dotisknout logo firmy, nebo kontakt. Možností máte celou řadu.

Osobní použití

Pokud máte živnost, nic vám nebrání v založení si účtu ve velkoskladu s oblečením a nakupování oděvů ve velkém – tedy pokud vám nevadí, že budete mít doma větší zásobu jednoho kusu oblečení. Ovšem pokud chcete přebytečné oděvy rozdat jako dárek na Vánoce, nebo potřebujete třeba k vykonávání práce několik stejných kusů oblečení, můžete nakupovat i tímto způsobem.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *