Co je HHC a jaké má účinky?

HHC (celým názvem Hexahydrokanabinol) je přirozeně se vyskytující složka v konopí. Svými vlastnostmi má velice blízko k dalším kanabinoidům jako jsou například CBD, CBG, CBN, nebo THC. Jinými slovy řečeno, HHC je jedním z kanabinoidů, které se přirozeně vyskytují v konopí. Uživateli je tato látky hojně vyhledávaná především pro navození příjemného stavu, nicméně HHC může mít i pozitivní vliv na lidské zdraví, o tom si však povíme více za chvíli.

Různé zdroje o HHC přinášejí rozporuplné informace v mnoha bodech – například v otázce legálnost, či účincích na lidský organizmus. Faktem však zůstává, že HHC je v České republice legální. Jakékoliv informace jsou milné a pocházejí především z nízké znalosti této problematiky.

Jaké jsou účinky HHC?

HHC má na lidský organizmus řadu účinků. Mezi ty nesporné a potvrzené patří navození pocitu pohody a redukce stresu, snadnější usínání a utlumení bolesti. Některé výzkumy však prokazují i pozitivní vliv při léčbě rakoviny, neplodnosti a nádorů.

Jaké jsou negativní účinky?

I HHC má své vedlejší účinky, nicméně ve valné většině případů se nejedná o nic hrozného. Jde především o zarudlé oči, sucho v ústech, zvýšená chuť k jídlu, nespavost nebo zvýšení krevního tlaku.

Jaké výrobky jsou z HHC na trhu k dostání?

V současné době naleznete celou řadu způsobů, jak můžete HHC konzumovat. Nicméně nejrozšířenější jsou asi HHC gummies (gumoví medvídci s obsahem HHC), HHC bonbony (cumlací bonbony s obsahem HHC), HHC jointy a HHC oleje a kapky. Mezi nejoblíbenější však bezpochyby patří HHC edibles, neboli želatinové bonbony.

HHC

Kde produkty s HHC koupit?

Pokud vás HHC a produkty z něj zaujaly, není nic jednoduššího, než zadat do internetového vyhledávače „HHC“ a najít internetový obchod, který vám nabídne již vytvořené produkty z této látky. Po objednání vám je doručí až domů, standardně třeba Českou poštou, nebo jinou dopravní společností. HHC produkty se ovšem dají koupit i v kamenných obchodech.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *