Rekonstrukce podlahy a její značení

Mnoho firem nechává rekonstrukci podlahy na poslední chvíli a poté řeší pracovní úrazy a zničené stroje. Víte, na koho se obrátit ohledně rekonstrukce?

Proč zvolit rekonstrukci podlahy a značení?

Mnoho firem působí ve starých halách, kde se na rekonstrukci šáhlo naposledy v minulém století a podle toho to také vypadá. Podlahy bývají popraskané, hrbolaté a v některých případech se po nich nedá už ani jezdit. Pokud i vás ve firmě trápí podlahy, které jsou v katastrofálním stavu, tak neváhejte a oslovte profesionály na rekonstrukci podlah a jejich značení. Předejdete tak nejen pracovním úrazům, ale také servisu vysokozdvižných vozíků, které po podlahách každý den jezdí. Právě vozíky na špatných podlahách hodně trpí a jejich kolečka tak rychle ztrácí životnost.

podlahy

Rekonstrukce podlahy a značení je základ

Každá firma by měla mít podlahu, které nejen vyhovuje provozu, ale také je bezpečná pro zaměstnance. Právě bezpečnost zaměstnanců by měla být na prvním místě a velkou úlohu zde hraje bezpečnostní podlahové značení. To je nedílnou součástí všech velkých firem a výrobních závodů. Dle platné legislativy navíc musí tyto podmínky pro provoz splňovat každá velká firma. Značení podlah může být dle zaměření a navíc neomezí provoz firmy. Práce jsou udělány rychle a díky kvalitnímu materiálu je možné zatížení již po 3 hodinách. Kromě značení se firma zabývá i nejrůznějšími druhy podlah a jejich rekonstrukcí. Nabízí jak průmyslové podlahy, tak podlahy do logistických center nebo výrobních hal. Působí jak v České republice tak v zahraničí a u nás jsou naprostou jedničkou. Díky profesionálním zaměstnancům, kteří jsou pravidelně školeni, je práce rychlá a kvalitní. K práci využívají nejmodernější techniku a materiál, se kterým mají dlouholetou zkušenost.

Kvalitní podlahy a značení jsou tak nedílnou součástí každé velké společnosti. Pokud i vás trápí špatná podlaha, tak neváhejte a obraťte se na tyto profesionály v oboru.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *