Co je potřeba ke stěhování?

Stěhování je věc, která pravděpodobně nemine minimálně jednou za život každého z nás. A i přesto, že se do nového bytu, či domu těšíme, stěhování samotné je nudné a otravné. Všechny věci je potřeba důkladně roztřídit a zabalit tak, aby během převážení nedošlo k jejich poškození. Pojďme se tedy společně podívat na to, co ke stěhování budete potřebovat.

Krabice

Pakliže chcete, aby vaše stěhování běželo jako na drátkách, bez jakýchkoliv komplikací, budete zcela určitě potřebovat spoustu krabic a úložných boxů. Během balení do krabic dávejte stejné, nebo příbuzné předměty (například jen oblečení, jen knihy, nebo jen nádobí). Udržíte si tak ve věcech pořádek a bude pro vás i vybalování snazší. Všechny krabice si i poctivě popisujte, ať víte, co v nich najdete. Od ostatních věcí doporučujeme oddělit ty křehké.

Bublinková fólie

Jak již bylo zmíněno, všechny křehké věci doporučujeme balit zvlášť. Každý předmět je navíc vhodné obalit do bublinkové fólie. Pokud ji nemáte, využít můžete alespoň zmačkané noviny, nebo časopisy. Balení křehkých předmětů nepodceňte. Přeci jen vás při převážení autem čeká řada otřesů. Snadno by se tak mohlo stát, že se skleněné, či porcelánové předměty poškodí, nebo zcela rozbijí.

stěhování

Stěhovací auto

Je vcelku logické, že všechny své věci nebudete převážet veřejnou dopravou. Stálo by vás to hodně práce, času a ještě k tomu byste pravděpodobně nedovezli všechny věci v pořádku do cíle. Určitě se vám tak bude hodit stěhovací auto. Můžete si buď pronajmout dodávku nebo použít i klasické osobní auto pokud máte dostatečně prostorný kufr a všechny věci si odnosit na vlastní pěst. Pokud si ale chcete ušetřit práci, najměte si profesionály. Pokud napíšete na internetu do vyhledávacího pole například: stěhování Praha 8, dostanete celou řadu výsledků. Můžete tak mít profesionální služby a stěhování úplně bez starostí.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *