Jaké jsou kvalitní ořechové krémy a tyčinky?

Milovníci ořechů pozor, na trhu jsou ořechové krémy a tyčinky, které vám nedají spát. Jejich lahodná chuť a složení vás postaví na nohy i o půlnoci.

Snídaně, svačina nebo večeře?

Každý z nás určitě dobře ví, jaké to je chytit mlsnou pozdě večer. V takovém případě chodíte po domě a hledáte, co byste ještě snědli. Co takhle utišit vaše chutě ořechy? Ty se hodí jak ke snídani, tak ke svačině i večeři. Ořechy vás dokonale nasytí, zmizí pocit hladu a navíc jsou zdraví prospěšné. A co víc, pokud zvolíte podobu krémů a tyčinek, tak se vám nerozutečou po stole.

ořechové krémy

Ořechové krémy a tyčinky

Krémy a tyčinky z ořechů jsou velice oblíbené, a to pro jejich skvělou chuť a výživové hodnoty. Ne nadarmo si každý v Americe maže sendvič burákovým máslem. Víte však, jaké krémy jsou k dostání u nás a proč je koupit od firmy Lifelike? Odpověď je jednoduchá, jedná se o rodinnou firmu, která dala veškerý čas a úsilí do toho, abyste mohli pojídat kvalitní ořechové výrobky každý den.

Oblíbené ořechové krémy a tyčinky na svačinu:

  • Ořechový krém – Všechny ořechové krémy mají vlastní recepturu a jsou vegan Friedly. Mohou se používat při dietě, jako doplněk stravy i při vaření. Přitom je úplně jedno, zda zvolíte mandlový krém, kokosový krém, kešu krém či lískooříškový krém. Krémy totiž neobsahují lepek, konzervanty, laktózu ani jiná aditiva. Jsou tak ideální na lowcarb stravování i vegan stravování.
  • Ořechové tyčinky – Jedná se o perfektní volbu na svačinu do školy nebo do práce. Tyto ořechové tyčinky vás nejen nasytí, ale také obsahují vše důležité pro vaše tělo. Mají nízký obsah cukru a jsou taktéž bez lepku. Zkrátka ideální volba jak pro vegany, tak pro masožravce, kteří chtějí zdravě mlsat.

Pokud jste zastáncem zdravé stravy a rádi byste své svačiny do práce něčím zpestřili, tak zvolte kvalitní ořechové krémy a tyčinky. Rozhodně si je zamilujete a možná to budete právě vy, kdo bude večer chodit mlsat ořechové krémy.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *