Proč bychom měli kávovar pravidelně objednávat na pozáruční servisy?

Stejně jako u každého jiného stroje je i u kávovaru nutné provádět pravidelné servisy. Kávovar se vám odvděčí dlouhou životností a přípravou chutné a voňavé kávy.

Přípravu kávy nepodceňujte

Káva připravená z hygienicky čistého a dobře seřízeného kávovaru má příjemnou vůni a neodolatelnou chuť. Jenže vlivem pravidelného používání kávovaru dochází k zanesení trysek, otupení mlecích kamenů a opotřebení jednotlivých komponent. Takto rozladěný stroj pak sice připraví kávu, ale bude mít nepříjemnou nahořklou pachuť a nevábnou vůni. Dopřejte si ten nejlepší šálek kávy každý den. A každé 1 – 2 roky zajistěte svému kávovaru odborný pozáruční servis kávovarů.

Známky, kdy kávovar potřebuje servis:

  • Káva se připravuje příliš rychle
  • Káva se připravuje příliš pomalu
  • Připravená káva je studená
  • Nelze napěnit mléko
  • Svítí různé kontrolky
  • Teplota vody se nezvyšuje
  • Tlak čerpadla je nižší než 9 bar
  • Káva a voda uniká z různých částí stroje

Pokud si všimnete, že se s vaším kávovarem děje něco zvláštního, zavolejte k nám na pobočku ve Zbůchu u Plzně a domluvte si s našimi techniky jeho kontrolu. V Plzni a okolí u vás kávovar zdarma vyzvedneme. Ze vzdálenějších měst nám jej stačí poslat kurýrem. Přístroj zdarma napojíme na diagnostiku. V případě zjištění závad vás budeme obratem o stavu kávovaru informovat, včetně ceny za opravu. Bude jen na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám ho pošleme v původním stavu zpět.

kávovar

Co zahrnuje servis kávovarů?

Pozáruční servis kávovarů zahrnuje chemické čištění, odvápnění a dezinfekci přístroje, seřízení mlýnku a dávkovače kávy, výměnu těsnění a závěrečnou tlakovou zkoušku. Servis a opravy kávovarů provádíme do 3 dnů.

Vyberte si nový kávovar za skvělé ceny

Nevyplatí se váš kávovar servisovat nebo hledáte lepší model? Podívejte se na naši nabídku zánovních modelů s minimálně roční zárukou nebo repasované modely za skvělé ceny. Přímo na pobočce vás s vaším vybraným kávovarem seznámíme, naučíme s obsluhou a připravíme vám kávu na ochutnání.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *