Jaké kousky oblečení by vám neměly chybět v letním šatníku?

Léto se blíží mílovými kroky! Určitě tedy nepředbíháme, když napíšeme, že nastal čas podívat se na váš letní šatník. Nicméně než se pustíte do zběsilého nakupování nových kousků oblečení, měli byste si protřídit oblečení, které už máte. Každá žena totiž ve své skříni má několik kousků oblečení, o kterých už zapomněla, že si je kdysi koupila. A o těch modelech, které vám už dávnou nepadnou ani nemluvě. Teprve až si v policích uděláte pořádek a místo, nastal ten pravý čas pro nákup nového. Pojďme se tedy na ty základní letní kousky oblečení v ženském šatníku podívat.

Letní šaty

Horké dny přímo nahrávají k obléknutí si šatů. Letní maxi šaty jsou vzdušné, pohodlné a praktické. Nemusíte přemýšlet nad tím, jak oblečení sladíte. Letní šaty vypadají prostě vždy dobře. Maxi šaty jsou velmi praktické a v mnohých případech i elegantní. Pokud tedy vyberete vhodný model, můžete si je obléknout jako šaty na ples pro plnoštíhlé. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou.

Letní maxi šaty

Sukně

Jaký další kousek oblečení je během horkých dnů nejen pohodlný ale i praktický? No přeci sukně! Stejně tak jako šaty, je letní sukně praktická. Stačí vám obléknout si černou jednobarevnou sukni, tílko, žabky a můžete vyrazit mezi lidi s jistotou, že vypadáte moderně a stylově. Myslete na to, že v jednoduchosti je krása. A stejně tak jako volné letní šaty, dokáže i správný střih sukně s vysokým pasem zamaskovat nějaké to kilo navíc. Což ocení především ty z vás, které do léta nestihly dosáhnout tak dokonalé postavy, jakou si původně představovaly.

Tuniky

Posledním kouskem oblečení, které by ve vašem letním šatníku jistě nemělo chybět, jsou tuniky. Perfektně se k nim hodí obyčejné černé legíny, nebo silonky. Jako obuv pak můžete zvolit jak žabky, či tenisky, tak lodičky. Zkrátka, během chvilky můžete mít oblečený moderní a pohodlný outfit.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *