Baculky, víte jak se obléknout?

Každá jsme jiná a každá máme jinou postavu. Doby, kdy byly v módě vychrtlé ženy, jsou dávno ty tam. Správnou ženu je totiž za co chytnout a pokud taková žena ví, jak se správně obléknout, v mnohých případech působí více sexy a elegantněji než ženy hubené. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak i s pár kily navíc můžete nadělat hodně parády.

Baculky, víte jak se obléknout?

Šaty

Během horkých letních dnů šaty snadno zamaskují mnohé nedostatky postavy. Letní šaty pro plnoštíhlé se obvykle vyznačují vyšším pasem a volnějším střihem. Tento střih dokáže postavu opticky prodloužit.  Obdobně jsou na tom šaty na ples pro plnoštíhlé. Vyhnout byste se měli upnutým střihům či lesklým materiálům. Délka šatů by pak v ideálním případě měla být alespoň po kolena.

Kraťase

V horkých letních dnech mnoho baculek volí i kraťasy. Pokud zvolíte správný materiál a střih, mohou dobře padnout. Vyhnout byste se však měli velmi krátkým střihům a průhledným materiálům. Díky tomu se z elegantního outfitu totiž snadno může stát vulgární či nepadnoucí oděv.

Sukně

Lepší variantou než kraťase jsou sukně. Především jednoduché, volné sukně áčkového střihu budou působit velmi lichotivě a elegantně. Pokud do svého šatníku koupíte jednobarevnou, černou sukni v áčkovém střihu, můžete ji kombinovat jak s pestrými halenkami, tak s jednoduchými tričky.

Boty

Nakupte si boty s vysokou podrážkou nebo podpatky. Opticky vás prodlouží a každému outfitu dodají šmrnc a eleganci – nehledě na to, že se hodí úplně ke všemu oblečení. V zimě investujte do vyšších kozaček. Díky nim budete vypadat stylově, i když půjdete například jen vynést odpadky.

Čemu byste se měly vyhnout?

Pozor si dejte na upnuté oblečení všeho druhu. Příliš těsný top, nebo halenka totiž v naprosté většině případů nepůsobí sexy, ale ba naopak lacině a odpudivě. Obdobně jsou na tom crop topy, nebo minisukně.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *