Karanténa? Ideální příležitost k ulovení velké slevy!

Koronavirus hýbe světem a vytvořil ideální příležitost pro ulovení velké slevy na oblečení, obuv i nábytek! Nepromarněte svoji příležitost!

S nástupem nového roku se po Evropě začal šířit koronavirus. V návaznosti na tuto nemoc začaly jednotlivé státy uzavírat řadu opatření, aby snížily počet nakažených. Jedním z nejčastějších opatření je uzavření nákupních center a většiny obchodů.

Vzhledem k této situaci se řada obchodů dostala do problémů. Módním obchodům hrozí, že nevyprodají jarní kolekce oblečení, prodejnám s nábytkem přebývá zahradní nábytek…  Zkrátka nevyprodají-li se tyto věci teď, tak už nikdy. Zároveň všichni majitelé firem musí platit pronájem prostor kamenných prodejen, platy zaměstnanců a řadu dalších velkých výdajů. Není proto divu, že se všichni prodejci snaží vydělat, kde se dá a nabízí řadu slevových akcí – jinými slovy, současná doba je jeden velký výprodej, na kterém můžete ušetřit mnoho peněz a určitě byste prohloupili, kdybyste toho nevyužili!

Mezi nejčastější obchodní zvýhodnění v této době patří především doprava zdarma, slevové kupóny, dárky k nákupu nebo množstevní slevy.

slevy e-shop

Doprava zdarma

Jedná se o klasickou akci. Pokud nakoupíte nad určitou částku, obchod zaplatí doručení zásilky na vlastní náklady. Mluvíme o typickém marketingovém tahu, který funguje velmi dobře na každého. Naprostá většina zákazníků utratí raději o 500 Kč víc za zboží, nežli aby utratili 200 Kč pouze za dopravu.

Slevové kupóny

Kupón je nějaký slevový kód, který zadáte v nákupním košíku. Díky němu můžete dostat slevu na vámi vybrané zboží. Kupóny nabízí buď samy společnosti svým věrným zákazníkům, nebo speciální slevové portály. Tyto portály mají s jednotlivými společnostmi uzavřené hromadné slevové smlouvy. Jedním z největších a nejspolehlivějších portálů u nás je Kuponovnik.cz. Naleznete zde akce i na mezinárodní značky jako jsou například Sconto nábytek, Notino, About you a řada dalších.

Dárky k nákupu

V současné době mají obchody přebytek zboží, které potřebují vyprodat. Zejména proto nabízí k nákupu nad nějakou částku (obvykle 500 nebo 1 000 Kč), nějaký dárek. Často tak můžete přijít k nějakému kvalitnímu výrobku zcela zdarma! Většinou se jedná o kosmetický balíček, nějakou drobnou elektroniku, či dárkový poukaz na další nákup.

Množstevní slevy

Jak již bylo zmíněno, obchody mají přebytek zboží – a to především toho, který musí být vyprodán do léta. Není tak divu, že se přebytečných artiklů snaží zbavit akcemi tipu 3+1, 2+1 nebo dokonce 1+1. Snadno si tak můžete koupit například dvoje boty za cenu jedněch, nebo troje legíny.

Sdílejte nás!

1 komentář: „Karanténa? Ideální příležitost k ulovení velké slevy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *