Karanténa? Ideální příležitost k ulovení velké slevy!

Koronavirus hýbe světem a vytvořil ideální příležitost pro ulovení velké slevy na oblečení, obuv i nábytek! Nepromarněte svoji příležitost!

S nástupem nového roku se po Evropě začal šířit koronavirus. V návaznosti na tuto nemoc začaly jednotlivé státy uzavírat řadu opatření, aby snížily počet nakažených. Jedním z nejčastějších opatření je uzavření nákupních center a většiny obchodů.

Vzhledem k této situaci se řada obchodů dostala do problémů. Módním obchodům hrozí, že nevyprodají jarní kolekce oblečení, prodejnám s nábytkem přebývá zahradní nábytek…  Zkrátka nevyprodají-li se tyto věci teď, tak už nikdy. Zároveň všichni majitelé firem musí platit pronájem prostor kamenných prodejen, platy zaměstnanců a řadu dalších velkých výdajů. Není proto divu, že se všichni prodejci snaží vydělat, kde se dá a nabízí řadu slevových akcí – jinými slovy, současná doba je jeden velký výprodej, na kterém můžete ušetřit mnoho peněz a určitě byste prohloupili, kdybyste toho nevyužili!

Mezi nejčastější obchodní zvýhodnění v této době patří především doprava zdarma, slevové kupóny, dárky k nákupu nebo množstevní slevy.

slevy e-shop

Doprava zdarma

Jedná se o klasickou akci. Pokud nakoupíte nad určitou částku, obchod zaplatí doručení zásilky na vlastní náklady. Mluvíme o typickém marketingovém tahu, který funguje velmi dobře na každého. Naprostá většina zákazníků utratí raději o 500 Kč víc za zboží, nežli aby utratili 200 Kč pouze za dopravu.

Slevové kupóny

Kupón je nějaký slevový kód, který zadáte v nákupním košíku. Díky němu můžete dostat slevu na vámi vybrané zboží. Kupóny nabízí buď samy společnosti svým věrným zákazníkům, nebo speciální slevové portály. Tyto portály mají s jednotlivými společnostmi uzavřené hromadné slevové smlouvy. Jedním z největších a nejspolehlivějších portálů u nás je Kuponovnik.cz. Naleznete zde akce i na mezinárodní značky jako jsou například Sconto nábytek, Notino, About you a řada dalších.

Dárky k nákupu

V současné době mají obchody přebytek zboží, které potřebují vyprodat. Zejména proto nabízí k nákupu nad nějakou částku (obvykle 500 nebo 1 000 Kč), nějaký dárek. Často tak můžete přijít k nějakému kvalitnímu výrobku zcela zdarma! Většinou se jedná o kosmetický balíček, nějakou drobnou elektroniku, či dárkový poukaz na další nákup.

Množstevní slevy

Jak již bylo zmíněno, obchody mají přebytek zboží – a to především toho, který musí být vyprodán do léta. Není tak divu, že se přebytečných artiklů snaží zbavit akcemi tipu 3+1, 2+1 nebo dokonce 1+1. Snadno si tak můžete koupit například dvoje boty za cenu jedněch, nebo troje legíny.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

1 komentář: „Karanténa? Ideální příležitost k ulovení velké slevy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *