Karanténa? Ideální příležitost k ulovení velké slevy!

Koronavirus hýbe světem a vytvořil ideální příležitost pro ulovení velké slevy na oblečení, obuv i nábytek! Nepromarněte svoji příležitost!

S nástupem nového roku se po Evropě začal šířit koronavirus. V návaznosti na tuto nemoc začaly jednotlivé státy uzavírat řadu opatření, aby snížily počet nakažených. Jedním z nejčastějších opatření je uzavření nákupních center a většiny obchodů.

Vzhledem k této situaci se řada obchodů dostala do problémů. Módním obchodům hrozí, že nevyprodají jarní kolekce oblečení, prodejnám s nábytkem přebývá zahradní nábytek…  Zkrátka nevyprodají-li se tyto věci teď, tak už nikdy. Zároveň všichni majitelé firem musí platit pronájem prostor kamenných prodejen, platy zaměstnanců a řadu dalších velkých výdajů. Není proto divu, že se všichni prodejci snaží vydělat, kde se dá a nabízí řadu slevových akcí – jinými slovy, současná doba je jeden velký výprodej, na kterém můžete ušetřit mnoho peněz a určitě byste prohloupili, kdybyste toho nevyužili!

Mezi nejčastější obchodní zvýhodnění v této době patří především doprava zdarma, slevové kupóny, dárky k nákupu nebo množstevní slevy.

slevy e-shop

Doprava zdarma

Jedná se o klasickou akci. Pokud nakoupíte nad určitou částku, obchod zaplatí doručení zásilky na vlastní náklady. Mluvíme o typickém marketingovém tahu, který funguje velmi dobře na každého. Naprostá většina zákazníků utratí raději o 500 Kč víc za zboží, nežli aby utratili 200 Kč pouze za dopravu.

Slevové kupóny

Kupón je nějaký slevový kód, který zadáte v nákupním košíku. Díky němu můžete dostat slevu na vámi vybrané zboží. Kupóny nabízí buď samy společnosti svým věrným zákazníkům, nebo speciální slevové portály. Tyto portály mají s jednotlivými společnostmi uzavřené hromadné slevové smlouvy. Jedním z největších a nejspolehlivějších portálů u nás je Kuponovnik.cz. Naleznete zde akce i na mezinárodní značky jako jsou například Sconto nábytek, Notino, About you a řada dalších.

Dárky k nákupu

V současné době mají obchody přebytek zboží, které potřebují vyprodat. Zejména proto nabízí k nákupu nad nějakou částku (obvykle 500 nebo 1 000 Kč), nějaký dárek. Často tak můžete přijít k nějakému kvalitnímu výrobku zcela zdarma! Většinou se jedná o kosmetický balíček, nějakou drobnou elektroniku, či dárkový poukaz na další nákup.

Množstevní slevy

Jak již bylo zmíněno, obchody mají přebytek zboží – a to především toho, který musí být vyprodán do léta. Není tak divu, že se přebytečných artiklů snaží zbavit akcemi tipu 3+1, 2+1 nebo dokonce 1+1. Snadno si tak můžete koupit například dvoje boty za cenu jedněch, nebo troje legíny.

 • Veřejné kluziště v okolí Brna
  Veřejné kluziště je v poslední době velice oblíbené, a to proto, že nezamrzají rybníky a zima je slabá. Víte, kde se nachází veřejné kluziště v okolí Brna?
 • Proč zvolit investiční zlaté slitky s hologramem?
  Jestliže jste se rozhodli investovat do zlata, jistě jste se už setkali s celou řadou pro vás neznámých pojmů. Jedním z nich je hologram na zlatých slitcích. Co to je a k čemu slouží? Pokud se tyto základní informace chcete dozvědět, jste na správné adrese. Vše si vysvětlíme.
 • Jak si správně vybrat vůz z autosalonu?
  Správný výběr vozu z autosalonu vyžaduje pečlivé zvážení a průzkum. Naštěstí existuje pár věcí, na které se můžete soustředit při každém nákupu. Koupě auta je velmi důležitá pro většinu řidičů. Právě proto si musíte být jistí, že jste si vybrali dobře. S tím vám pomůže pár jednoduchých kroků.
 • Lov dravých ryb
  Vyrazit na dravce má svoje nepopiratelné kouzlo. Které dravé ryby lze potkat na českých vodách a jak na ně?
Sdílejte nás!
fb-share-icon

1 komentář: „Karanténa? Ideální příležitost k ulovení velké slevy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *