Pletení a háčkování nás opět baví! Výsledkem jsou psychická pohoda a originální výrobky

Konečně máte chvíli klidu a odjíždíte na dovolenou. I zde se můžete věnovat své oblíbené činnosti. Pletení a háčkování. Obě činnosti mají obrovskou výhodu v tom, že veškerý materiál a potřebné náčiní se vejdou i do menší kabelky. Ať už si tedy vychutnáváte kávu na terase s výhledem na moře, nebo sedíte na pláži u vody, nic nebrání tomu, abyste se věnovala svým oblíbeným činnostem, na které jindy nemáte dostatek času: háčkování a pletení.

Podle posledních průzkumů jsou ruční práce opět v kurzu, a to nejen u našich babiček, ale také u mladých lidí, maminek na mateřské a rodičovské dovolené, nebo známých osobností. Právě díky pletení a háčkování si skvěle vyčistíte hlavu, a navíc, při troše cviku začnete vytvářet nádherné originální produkty, které ozdobí váš domov, obohatí váš šatník, nebo poslouží jako skvělý dárek pro vaše blízké.

Bavlněné příze pro háčkování oděvů, které nekoušou

Pokud se chystáte na pletení nebo háčkování oděvů přímo na tělo, doporučujeme použít bavlněné příze, které na trhu najdete v různých atraktivních barevných provedeních. Stačí tedy vybrat barvu, která odráží váš osobitý styl.

pletení a háčkování

Bavlněná plátna nejen pro začátečníky

V případě, že se k pletení chystáte přidat také šití, doporučujeme bavlněné plátno. Právě bavlněná plátna jsou vhodná pro začátečníky, protože se při šití nevytahují, dobře se stříhají a pohodlně se z nich šije.

Základem je kvalitní materiál

Pro výrobu kvalitních produktů je klíčový výběr materiálu. Bavlněné přízebavlněná plátna, korálky, zipy a další potřeby pro vaše tvoření najdete například na e-shopu move-material.cz. Tento rodinný e-shop založila současná majitelka v roce 2008 poté, kdy na portálu Fler úspěšně prodávala korálky. Název e-shopu vychází ze spojení jmen Monika a Veronika (matka a dcera). Dnes v e-shopu najdete více než 16 000 položek nejvyšší kvality. Navíc zboží, které zde najdete, vyzkoušel samotný tým e-shopu na výrobě vlastních produktů.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *