Nové byty na Praze 10 nabídnou svým obyvatelům soukromí uprostřed velkoměsta

Najít vhodné bydlení v Praze může být někdy pořádným oříškem. Pokud ale jasně víte, co od bydlení čekáte, je výběr snadný. V hlavním městě totiž aktuálně vzniká hned několik bytových projektů. Jedním z nich je rezidenční projekt Malešický háj. Co byste o něm měli vědět?

107 nových bytů v 5 domech brzy k nastěhování

Pokud vy sami nebo někdo z vašeho okolí aktuálně hledá byt na Praze 10, Malešický háj poskytne pohodlné a moderní bydlení v soukromí, ale přesto na dosah ruchu a vymoženostem velkoměsta. Celý rezidenční projekt se skládá z pěti bytových domů, které dohromady nabídnou 107 nových bytů. Aby domy nijak nenarušovaly ráz okolní krajiny, budou mít maximálně pět podlaží.

Příroda na dosah i pohodlné parkování v blízkosti centra

Pro větší pocit souznění s přírodou bude každý byt disponovat buď terasou, předzahrádkou či balkonem. V dosahu se nachází i Malešický park a lesík. Procházky s přáteli, venčení psa i vycházky s dětmi budou mít obyvatelé bytů opravdu na dosah.

Moderní bydlení v Malešicích pro všechny

Cena bytu v Malešicích, v rámci bytového projektu Malešický háj odpovídá aktuálním cenám nových bytů na trhu. Přestože projekt bude dokončený v letošním roce a příští rok již budou byty k dispozici, stále jich je pár volných. V nabídce budou byty všech velikostí, od malých garsonek až po velké střešní penthousy, ze kterých bude rozhled do širokého okolí.

Nové byty

Toužíte-li vidět, jak budou nové domy v pražských Malešicích vypadat, jak budou dispozičně řešeny a jak celá výstavba probíhá od samého počátku, podívejte se na oficiální stránky projektu Malešický háj. Pokud se budete v okolí vyskytovat, můžete se jít podívat i na aktuální stav výstavby, která již pomalu finišuje. Zaujme-li vás co vidíte, máte poslední možnost ulovit některý ze zbývajících volných bytů.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *