Podzimní trendy v dámské módě a doplňcích pro rok 2023

Ačkoli jsou teplé letní dny nenávratně pryč, módní svět nikdy neusíná. S nástupem podzimu přicházejí nové trendy, které jsou jako stvořené k tomu, aby z nás vytvořily skutečné módní ikony. Letošní podzim se ponese v duchu karamelových odstínů, maxišatů, ale také nestárnoucích doplňků. Jaké trendy nás letos čekají?

Oděv a doplňky v harmonii

Tento podzim bude ve znamení vrstvení, neutrálních odstínů a textur. Světlé kárované kabáty, objemné svetry a dlouhé sukně tvoří ideální pozadí pro výrazné řetízky s přívěskem.

Při výběru bot a kabelek můžeme také sledovat trend kombinování odstínů a materiálů, který dokonale ladí s řetízky z chirurgické oceli. Rozmanité odstíny hnědé, zelené a vínové vytvářejí teplý a útulný pocit typický pro podzimní sezónu. Neváhejte se ale vrhnout také po sytě růžové nebo pastelově fialové!

Království řetízků

Vychytávky z módy pro tento podzim ukazují, že minimalistický design šperků je na ústupu a nastupuje éra výrazných a symbolicky nabitých kousků. Řetízky s přívěskem dominují na molech všech předních módních návrhářů. A není divu! Kombinace elegantních a odolných šperků z chirurgické oceli s různými typy přívěsků nabízí nespočet možností, jak vyjádřit svůj styl a osobnost.

Podzimní trendy

Strom života – symbol podzimu

Jeden z nejpopulárnějších motivů tohoto roku je bezpochyby přívěsek se stromem života. Tento univerzální symbol ztělesňuje sílu, obnovu a spojení s našimi kořeny. V kombinaci s řetízkem z chirurgické oceli přináší dokonalou rovnováhu mezi tradičním a moderním designem. Navíc jeho význam je nyní aktuálnější než kdy dřív. Ve světě, kde se snažíme najít spojení s přírodou a našimi tradicemi, představuje strom života spojení mezi minulostí, přítomností a budoucností.

Magie podzimu v každém šatníku

Podzim je v módním světě skutečně magickým obdobím. Nejnovější vychytávky z módy ukazují směr k větší autenticitě, spojení s našimi kořeny a vyjádření naší jedinečné osobnosti. Řetízky z chirurgické oceli s přívěsky jsou výrazným prvkem tohoto trendu. Je čas vytvořit svůj osobní příběh a vyrazit do ulic se zbrusu novým podzimním stylem!

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *