Máte trubky v bytě? Přiznejte je a udělejte z nich módní doplněk!

Trubky v bytě kazí design v nejednom interiéru. Přestaňte je maskovat a přiznejte je! Celý vzhled perfektně podtrhnou poličky z trubek a rustikální lustr!

Každý, kdo rekuruje byt, či dům, se potýká s řadou problémů. Některé se týkají praktické a funkční stránky, jiné designového provedení. Nicméně všechny tyto problémy mají jedno společné – všichni se je snaží vyřešit co nejkvalitněji, nejefektivněji a nejlevněji. Jedním z takových problémů je potrubí vedoucí skrze byt.

Především ve starších bytech jsou trubky vidět již na první pohled. Ve většině případů působí staromódně a nevzhledně. Nastává tedy otázka, jak tento problém vyřešit? Můžete se snažit trubky přetřít na stejnou barvu, jako má stěna a snažit se tvářit, že problém s viditelnými trubkami vlastně vůbec nemáte.

Druhá možnost je trubky přiznat a udělat z nich módní doplněk! Jestli vám to přijde jako nemožné, nebo dokonce nevkusné, věřte, že opak je pravdou! Pokud jste zastánci rustikálního stylu, věřte, že konečným výsledkem budete opravdu překvapení.

Trubky v bytě jako módní doplněk

Přetřete-li trubky například na tmavě šedou, nebo černou, určitě budete překvapeni konečným vzhledem. Černá barva se výborně kombinuje s dalšími movitostmi, jako jsou například kuchyňské spotřebiče, rámečky, polštáře, klec pro morče, nebo třeba světla, poličky nebo topení.

Poličky z trubek

Přitom právě s poličkami můžete experimentovat a udělat díky nim z obyčejného nudného prostoru designový a moderní pokoj. Vedou vám trubky přes kuchyň? Nechte si vyrobit poličku na koření! Vedou trubky skrz chodbu? Udělejte si botník, či věšák na bundy!

trubky v bytě

Rozhodnete-li se takto přiznat potrubí a vyrobit si poličku z trubek, nechte výrobu na odbornících – nejlépe takových, kteří s výrobou podobných dekoračních prvků mají bohaté zkušenosti. Jedničkou v tomto oboru je firma Kovovýroba K+K Ivančice Ivan Kozel.

trubky v bytě

Jestliže byste nechali výrobu na někom bez zkušeností, mohli byste být snadno konečným výrobkem zklamaní. Nejedná se totiž o lehkou věc, kterou zvládne vyrobit každý, navíc instalace již vyrobených výrobků není nic snadného. Poličky z kovu jsou dost těžké a je potřeba je řádně ukotvit. Kdybyste instalaci neudělali pořádně, mohlo by časem dojít k uvolnění poličky, poničení stěny, či k nějakému úrazu.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *