Máte trubky v bytě? Přiznejte je a udělejte z nich módní doplněk!

Trubky v bytě kazí design v nejednom interiéru. Přestaňte je maskovat a přiznejte je! Celý vzhled perfektně podtrhnou poličky z trubek a rustikální lustr!

Každý, kdo rekuruje byt, či dům, se potýká s řadou problémů. Některé se týkají praktické a funkční stránky, jiné designového provedení. Nicméně všechny tyto problémy mají jedno společné – všichni se je snaží vyřešit co nejkvalitněji, nejefektivněji a nejlevněji. Jedním z takových problémů je potrubí vedoucí skrze byt.

Především ve starších bytech jsou trubky vidět již na první pohled. Ve většině případů působí staromódně a nevzhledně. Nastává tedy otázka, jak tento problém vyřešit? Můžete se snažit trubky přetřít na stejnou barvu, jako má stěna a snažit se tvářit, že problém s viditelnými trubkami vlastně vůbec nemáte.

Druhá možnost je trubky přiznat a udělat z nich módní doplněk! Jestli vám to přijde jako nemožné, nebo dokonce nevkusné, věřte, že opak je pravdou! Pokud jste zastánci rustikálního stylu, věřte, že konečným výsledkem budete opravdu překvapení.

Trubky v bytě jako módní doplněk

Přetřete-li trubky například na tmavě šedou, nebo černou, určitě budete překvapeni konečným vzhledem. Černá barva se výborně kombinuje s dalšími movitostmi, jako jsou například kuchyňské spotřebiče, rámečky, polštáře, klec pro morče, nebo třeba světla, poličky nebo topení.

Poličky z trubek

Přitom právě s poličkami můžete experimentovat a udělat díky nim z obyčejného nudného prostoru designový a moderní pokoj. Vedou vám trubky přes kuchyň? Nechte si vyrobit poličku na koření! Vedou trubky skrz chodbu? Udělejte si botník, či věšák na bundy!

trubky v bytě

Rozhodnete-li se takto přiznat potrubí a vyrobit si poličku z trubek, nechte výrobu na odbornících – nejlépe takových, kteří s výrobou podobných dekoračních prvků mají bohaté zkušenosti. Jedničkou v tomto oboru je firma Kovovýroba K+K Ivančice Ivan Kozel.

trubky v bytě

Jestliže byste nechali výrobu na někom bez zkušeností, mohli byste být snadno konečným výrobkem zklamaní. Nejedná se totiž o lehkou věc, kterou zvládne vyrobit každý, navíc instalace již vyrobených výrobků není nic snadného. Poličky z kovu jsou dost těžké a je potřeba je řádně ukotvit. Kdybyste instalaci neudělali pořádně, mohlo by časem dojít k uvolnění poličky, poničení stěny, či k nějakému úrazu.

 • Jak zefektivnit práci sociálních pracovníků? Nechte je absolvovat kurz
  Sociální pracovníci vykonávají náročnou práci, což vyžaduje od institucí, pod jejichž záštitou tito lidé působí, adekvátní podporu. Jak by měla vypadat?
 • Duševní zdraví dětí musí být prioritou. Jak k němu přispějí pedagogové?
  Děti a mladiství se během svého dospívání mohou potýkats mnoha náročnýmisituacemi, s nimiž se nedokáží vypořádat tak jednoduše jako dospělí. Chybí-li jim adekvátní podpora, mohou mít tyto problémy negativní vliv na jejich duševní zdraví. Bojovat mohou s depresemi a úzkostmi, panickými atakami nebo dokonce se sebepoškozováním a sebevražednými myšlenkami. O jejich potížích přitom nemusí mít tušení ani jejich nejbližší.
 • Kdy zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky se dá využít na nejrůznější příležitosti, a to pro úsporu času a také práce. Víte, kdy se pronájem opravu vyplatí a proč?
 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *