Proč zvolit školní batohy Stil?

Pokud máte doma malého školáka, není se čemu divit, že mu chcete koupit takovou školní aktovku, která bude nejen pěkná a funkční, ale i zdravotně nezávadná. Už jste slyšeli o školních batozích Stil? Pokud ne, jste tu na správné adrese! Společně si je totiž blíže rozebereme. Jedná se o kvalitní české školní aktovky, které vás nadchnou nejen příjemným designem, ale i vysokou kvalitou.

Věkové určení

Školní batohy Stil jsou určené pro děti na prvním i na druhém stupni základní školy. Školní batohy pro 1. stupeň jsou typické svým hravým motivem a kvalitní zádovou opěrkou. Oproti tomu školní batohy pro 2. stupeň základní školy mají moderní design, který zaujme i puberťáky. I v tomto případě je kladen důraz na kvalitní zádovou opěrku. Velkou výhodou je, že při vývoji batohů a aktovek probíhá spolupráce a certifikace od lékařů a odborníků. Lze tedy tvrdit, že je kvalita školních batohů a zdravotní nezávadnost je ověřena lékaři.

Školní batohy

Výhodné sety

Má vaše dítko oblíbenou pohádkovou postavičku, nebo vzor a nejradši by s ním mělo úplně všechno? Potom pro vás máme dobrou zprávu! Česká firma Stil prodává i celá sety. Společně se školní aktovkou pro prvňáčka tak můžete koupit i penál, box, zástěrku, peněženku, či dalších školních potřeby – vždy ve shodném designu.

Dostupnost

Pokud vás školní aktovky Stil zaujaly, jistě vás potěší i jejich perfektní dostupnost. Kromě toho, že firma má svůj vlastní internetový obchod s veškerým nabízeným sortimentem, můžete výrobky značky Stil naleznout i v kamenných obchodech. Výrobky Stil můžete vidět téměř v každém papírnictví v sekci dárkového balení, ubrousků, blahopřání, či párty programu.

Česká firma

Firma Stil sídlí v Česku. Zárukovou vám tak je kvalitní český zákaznický servis a vysoká výrobní kvalita. Navíc můžete mít dobrý pocit i z toho, že koupí školních aktovek Stil podporujete český podnik a českou ekonomiku.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *