5 důvodů, proč sáhnout po doplňcích stravy dodávajících energii

Cítíte se na konci každého dne vymačkaní jako citrón? A honem do postele a než se nadějete, je tu další den a další pracovní úkoly? Než se stihnete otočit, uběhne týden a už přemýšlíte nad tím, co budete dělat o víkendu. A zase vás nic nenapadá? Jako obvykle? Takže to zase jako obvykle skončí u toho, že budete odpočívat a doplňovat síly po pracovním týdnu? Vždyť si ten život ale vůbec neužijete. Připomíná vám to něco? Podobně to má mnoho z nás. Užívejte si, i když vám už nezbývají síly. Vhodné doplňky stravy vám nahradí energetický deficit. A proč po nich sáhnout?

1. Budete mít více energie

Tak to je asi jasné. Čím lépe se cítíte, tím více energie máte. Když máte více energie, jste produktivnější. A když jste produktivnější, uděláte více práce a také si toho více užijete. Je to jednoduchá rovnice.

2. Zvládnete více práce

Víte, jak to chodí. Chcete jít po práci do posilovny, ale když přijdete domů, všechny vaše plány vezmou za své. Jste příliš unavení. Máte za sebou dlouhý den a jediné, co chcete, je odpočívat. S doplňkem stravy v podobě například prášku z guarany, byste měli energii jít do posilovny a cvičit. A nejen to, měli byste energii i na další práci.

doplňky stravy

3. Lepší zvládání stresu

Nemusíte se nechávat přemáhat stresem. Když jste unavení, všechno se vám zdá těžší. Je pravděpodobnější, že se naštvete a budete na lidi vyjíždět. Když jste však odpočatí a máte dostatek energie, je pravděpodobné, že stres zvládnete pozitivním způsobem. A právě s dostatkem energie vám může pomoci prášek z peruánské macy, který je plný látek, které příznivě působí na lidský organismus.

4. Duševní pohoda

Když jste unavení, snadno zapomenete na své vlastní potřeby. Na první místo stavíte všechny a všechno ostatní. Když však máte více energie, je pravděpodobnější, že se budete starat sami o sebe. Správné stravování, cvičení a dostatek spánku se stanou prioritou. A když si navíc najdete čas na oblíbenou knihu pojednávající třeba o tom, jak pěstovat bylinky, nebude vaší pohodě stát nic v cestě.

5. Budete moci efektivněji cvičit

A právě to povede k lepší fyzické kondici. Trénovaný člověk má více energie a cítí se lépe. Když máte více energie, můžete cvičit efektivněji a déle. Tak dosáhnete snáze pokroku a navíc díky cvičení budete také lépe vypadat.

 • Jak zefektivnit práci sociálních pracovníků? Nechte je absolvovat kurz
  Sociální pracovníci vykonávají náročnou práci, což vyžaduje od institucí, pod jejichž záštitou tito lidé působí, adekvátní podporu. Jak by měla vypadat?
 • Duševní zdraví dětí musí být prioritou. Jak k němu přispějí pedagogové?
  Děti a mladiství se během svého dospívání mohou potýkats mnoha náročnýmisituacemi, s nimiž se nedokáží vypořádat tak jednoduše jako dospělí. Chybí-li jim adekvátní podpora, mohou mít tyto problémy negativní vliv na jejich duševní zdraví. Bojovat mohou s depresemi a úzkostmi, panickými atakami nebo dokonce se sebepoškozováním a sebevražednými myšlenkami. O jejich potížích přitom nemusí mít tušení ani jejich nejbližší.
 • Kdy zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky se dá využít na nejrůznější příležitosti, a to pro úsporu času a také práce. Víte, kdy se pronájem opravu vyplatí a proč?
 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *