Jaký je nejlepší dárek pro ženu?

Přemýšlíte, čím obdarovat svou ženu, přítelkyni, nebo matku ale nemáte už žádné nápady? Potom jste tu na správné adrese! Poradíme vám ty nejlepší dárky, se kterými vedle určitě nešlápnete!

Víno

Víno je vkusný dárek, který můžete darovat jak své partnerce, tak nadřízené. Pokud nevíte, jaké víno máte vybrat, vsaďte na jistotu. Jestliže si nejste jistí, zda zvolit suché, polosuché, nebo sladké víno, odpověď je jasná. Volte polosuché. Jedná se o výborný kompromis. Skvělou volbou je například víno Soave z Benátska. Jedná se o suché víno, kterým určitě nic nezkazíte. Druhou variantou je víno Moscato d’Asti. Zajímavou obměnou vína jsou šumivá vína. Ty se hodí především jako dar k narozeninám, či výročí.

víno jako dárek

Dárkový poukaz

Kromě vína, existuje ještě jeden univerzální dárek, se kterým nikdy nešlápnete vedle – dárkový poukaz. Jedná se o elegantní a nadčasové řešení, když nevíte, co přesně byste ženě měli darovat. Můžete si sami zvolit i hodnotu. Spodní hranice dárkových poukazů se většinou pohybuje kolem dvou stovek. Horní se může naopak vyšplhat až k několika tisícům korun. To, zda si za něj žena koupí víno, nebo něco zcela úplně jiného je pak zcela na ní.

Kniha

Ženy jsou známé tím, že si velice často a rády dělají hezké chvilky, například u vína, či čaje s knihou v ruce. To, jakou knihu zvolíte, záleží především na preferencích každé jednotlivé ženy. Některé milují beletrii, či poezii jiné nedají dopustit na kvalitní encyklopedii, jako například Barolo. Pokud přesně nevíte, jaký žánr byste měli vybrat, raději se zeptejte, ať vám kniha pak neleží doma ladem.

Ať už zvolíte jakýkoliv dárek, myslete i na balení. Ženy si potrpí na krásně zabalené dárky. Určitě se tak vyplatí koupit krásný balicí papír a stuhy. Darovat dárek ženě například v igelitové tašce je naprosto nevhodné.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *