Co je labioplastika a pro koho je určená?

Labioplastika se řadí mezi estetické zákroky a je určená všem ženám, které nejsou spokojeny s velikostí svých stydkých pysků. Pokud tedy o tento estetický zákrok máte zájem, jste tu na správné adrese. Společně si rozebereme, co konkrétně labioplastika je, pro koho je určená a jak probíhá.

Co je labioplastika?

Jak již bylo zmíněno, labioplastika je estetický zákrok, během kterého dochází k modelaci a zmenšení stydkých pysků. Tento zákrok je možné praktikovat pro zmenšení malých i velkých stydkých pysků. Pokud se ptáte, proč by někdo tento zákrok chtěl podstoupit, věřte, že abnormálně velké pysky mohou ženám způsobovat mnohé problémy. Nejčastěji jde o ztíženou hygienu, problémy během sexuálního styku, či diskomfort během sportovních aktivit. Labioplastika tedy řeší jak funkční a zdravotní, tak i estetické potíže, které ženu omezují v běžném životě.

labioplastika

Pro koho je labioplastika určená?

Labioplastika je určená všem ženám, které mají problémy s velikostí svých stydkých pysků. Abnormální velikost pysků může být vrozená, nebo se může začít projevovat s přibývajícím věkem (díky neustále povolující se kůži).

Jak labioplastika probíhá?

Stejně jako u jiných zákroků, vše začíná konzultací s lékařem. Následuje stanovení léčby a předoperační vyšetření. Během těchto kroků s lékaři proberete všechny vaše problémy, obavy a představy. Plastický chirurg vám na oplátku stanoví průběh zákroku i rekonvalescenci. Předoperační vyšetření mimo jiné obsahuje EKG a odběry krve. Ideální doba pro vykonání tohoto zákroku je po skončení menstruace. Celý zákrok probíhá v lokální anestezii, nemusíte se tak obávat žádné bolesti. Během zákroku chirurg nakreslí řezy a odstraní přebytečnou tkáň. Vzniklá rána se zašívá vstřebatelnými stehy. Následuje období rekonvalescence, o kterém vás opět poučí doktor. Tyto pokyny je nutné dodržovat. Vyhnete se tak nepříjemným pooperačním komplikacím.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *