Plastická operace brady

 Plastické operace podstupuje jedna celebrita za druhou a i vy byste se neměli stydět jí podstoupit. Neváhejte tak a nehte si upravit své problémové partie.

Každý z nás má nějaké nedostatky na svém těle, kterých bych se chtěl rád zbavit. Zatímco bradavice představují pouze kožní problém, tak jiné časti těla, mohou být o něco horší. Bradavice odstraníte jednoduše, zatímco větší nevzhledné vady vyžadují zákrok. Pokud vám nějaká část těla nevyhovuje a už dlouho přemýšlíte nad plastickým zákrokem, tak to neprodlužujte. Za plastickou operaci by se neměl nikdo stydět a nejen, že budete vypadat lépe, ale také se vám zlepší psychický stav.

V dnešní době podstupují plastickou operaci jak ženy, tak muži, a to stále častěji. Mezi nejrychleji se rozvíjející plastiky patří plastická operace brady, neboli genioplastika. Plastika brady je oblíbená i mezi zahraničními celebritami, jako je Kim Kardashian nebo Renée Zellweger. Pokud i vám nesedí její vzhled, tak zvolte jednu z možností úpravy brady.

Plastická operace

Plastická operace brady se se dělá ve čtyřech podobách, a to zmenšení brady, úprava asymetrie, augmentace brady nebo odstranění podbradku. Všechny tyto zákroky se musí konzultovat s profesionálním lékařem, který zhodnotí anatomii brady klienta. Odstranění podbradku patří k velice častým zákrokům, a to proto, že tímto problémem trpí mnoho lidí. Zákrokem se odsaje tuk v oblasti pod bradou a zároveň se odstraní přebytečná kůže. Tím vám jak se říká, zmizí druhá brada a opět budete mít kůži pod bradou jako mladíci. Augmentace brady představuje zvětšení brady, a to posunem vlastní kosti nebo pomocí implantátů. Opakem je pak zmenšení brady. Prominující část se odstraní a je vymodelovaný nový tvar brady. Všechny tyto zákroky jsou rutinní záležitost a nemusíte se tak ničeho bát. Po operaci uvidíte, že zákrok za to stál a že nyní vypadáte přesně tak, jak vy sami chcete.

Neodkládejte tak plastické operace, které vás nejen zkrášlí, ale také podpoří vaše sebevědomí. Zaručeně se vyplatí a budete ve svém životě daleko více spokojení.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *