Hledáte originální dárek k 50 narozeninám? Poradíme vám!

Jste pozvaní na oslavu padesátých narozenin a hledáte originální dárek pro oslavence? Potom jste tu na správné adrese! Poradíme vám, jaký je vhodný dárek pro muže, či pro ženu! Zvolíte alkohol, peníze, nebo třeba něco jiného?

Alkohol

Asi nejrozšířenějším dárkem k narozeninám je alkohol. Nejčastěji se dávají lahve rumu, whisky, nebo vína. To, jakou lahev zvolíte, je jen na vás. Obvykle lidí vybírají dle chutí oslavence a jeho věku. Víno k 50. narozeninám je asi tou nejlepší variantou. Pokud navíc zvolíte nějaký dražší kousek, určitě vedle nešlápnete. Archivní víno se hodí jak pro ženy, tak pro muže. Výhodou je i fakt, že do lahve můžete investovat tolik peněz, kolik si přejete. Některé lahve seženete za pár stovek korun. Jiné se mohou vyšplhat až k několika tisícům. Jakou lahev zvolíte, záleží především na vás a na tom, jak moc chcete do dárku k narozeninám investovat.

víno

Peníze

Peníze jsou nestárnoucí klasika, kterou neurazíte nikdy nikoho. Pokud jste kreativní duše, můžete si s dárkem vyhrát a buď peníze nějak zajímavě složit, nebo je dát do nějakého rámečku s obrázkem. Dobře vypadají například peníze složené do tvaru srdce, nebo motýlků. Nicméně originálních způsobů, jak darovat peníze, je mnoho.

Dárkový poukaz

Padesát let je významné životní jubileum, ke kterému se často dávají i nejrůznější poukázky. Pokud nevíte, co přesně má oslavenec rád, je dárkový poukaz perfektní variantou. Dárková poukázka může být na víno, případně jiný alkohol, dovolenou, kosmetiku nebo cokoliv jiného, na co si vzpomenete. Vystavují je i nejrůznější internetové obchody, kde si oslavenec jistě vybere vhodný dárek dle svého gusta.

Dárek od srdce

Pokud je oslavenec blízký člen vaší rodiny, určitě nic nezkazíte ani dárkem od srdce, jako je například krásně zazpívaná píseň, namalovaný obraz nebo fotoalbum plné vzpomínek.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *