Jak na likvidaci předlužené firmy?

Ne vše v životě vyjde tak, jak si představujeme. A jinak tomu není v podnikání. Každý do něj vstupuje s nadšením a vidinou zisku. Nicméně ne každému se to povede. Nezřídka se stává, že lidé přecení své síly a začnou se v podnikání utápět. Pokud je to i váš případ a máte momentálně pocit, že z vaší situace neexistuje žádné východisko, jste na omylu. Vždy totiž nějaké řešení existuje. Jsou tu totiž i firmy, které mají na starosti likvidace firem.

Jaké jsou výhody likvidace firem?

Pokud vám firma přerostla přes hlavu a cítíte, že ji dále už nezvládnete, je ztrátová, nebo předlužená můžete ji nechat specializované firmě likvidace s.r.o. Jaké to má výhody?

  • Rychlé řešení – pokud vám podnikání přináší obrovské stresy, není divu, že z něj chcete co nejdříve pryč. Díky tomuto řešení můžete ve vedení firmy přestat figurovat do čtrnácti dní.
  • Snadné řešení – stačí pár jednání a jeden podpis a můžete být z celého problému venku. Nemusíte zdlouhavě chodit po úřadech, ani řešit žádné další náležitosti.
  • Kompletní řešení – likvidace firem za vás převezme všechny vaše závazky – včetně zaměstnanců. Nemusíte si tak dělat hlavu s tím, co s nimi bude a jak to celé dopadne.
likvidace firmy

Jaké služby poskytují podniky zaměřené na likvidaci firem?

Podniky, které se zabývají likvidací jiným firem, mohou nabízet různé služby. Nejčastěji se však jedná o převzetí zadlužené společnosti, likvidace společnosti, krizové řízení společnosti a založení společnosti s. r. o.

Kolik stojí likvidace firmy?

Cena, kterou budete muset zaplatit za likvidaci firmy, je různá. Ovlivňují ji totiž další faktory, jako jsou například závazky firmy, nebo účetní uzávěrky. Nicméně obecně lze říct, že částka pro odkup, nebo převzetí společnosti začíná na patnácti tisících korun.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *