Jaké papírové utěrky používat do veřejných toalet?

Při výběru vhodných hygienických doplňků do veřejné toalety jednoznačně doporučujeme zaměření na papírové ručníky a rozložitelný toaletní papír.

Zařiďte veřejné toalety tak, aby byly hygienicky čisté

Na frekventovaných místech, například na toaletách ve vaší firmě, skladu, hale, škole, školce, nákupních centrech, restauracích apod., se vyplatí investovat do kvalitních papírových ručníků, které zajistí maximální hygienu a komfort při utírání rukou. Ale nejen na toaletách najdou své uplatnění papírové ručníky. Velmi oblíbené jsou také na místech, kde je hygiena na prvním místě. Jsou to například kuchyně v restauracích, školách a školkách, toalety v nemocnicích, průmyslové závody nebo ordinace lékařů.

kuchyňské utěrky

Jaké jsou druhy papírových ručníků?

Papírové ručníky jsou vyrobeny z celulózy nebo z recyklovaného materiálu. Ty celulózové poznáme tak, že jsou většinou čistě bílé a jsou jemnější.

Dále se ručníky papírové skládané rozdělují podle vrstev. Čím více vrstev mají, tím jsou kvalitnější a savější. Zvažte, zda pořídit jednovrstvé, dvouvrstvé nebo vícevrstvé papírové utěrky. Čím jsou savější, tím se jich spotřebuje méně.

Jaký toaletní papír používat do veřejných toalet?

Kromě výběru vhodných papírových ručníků věnujte pozornost také správnému výběru toaletního papíru. Myslete na to, že veřejné toalety jsou velmi frekventované. Použití nesprávného typu papíru může brzo dojít k řadě nepříjemností, od ucpání potrubí až po špatné hygienické podmínky. Do veřejných toalet doporučujeme rozložitelný toaletní papír, který biologicky čistí potrubí od organických usazenin a urychluje rozkládání organické hmoty v kanalizaci, septiku i v mobilních toaletách. Jeho pravidelným používáním podstatně snižujete náklady na údržbu, čištění a další chemické zásahy do kanalizačních systémů.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *