Kvalitní kalibry a měřidla

Během výroby je potřeba dodržovat přesné hodnoty a jen malá odchylka by se mohla hodně prodražit. Pro správné hodnoty je tak potřeba mít nástroje které, vám danou hodnotu zaručí. Tyto nástroje se nazývají kalibry a měřidla. Základem je nakupovat tyto nástroje od osvědčených výrobců, které mají nejen perfektní recenze, ale také vysokou kvalitu výrobků. Přesná míra je totiž velice důležitá a zaručuje vysokou kvalitu výrobků.

Se závitovými kalibry určitě nešlápnete vedle a okamžitě najdete odchylku u každého závitu. Kalibry jsou naprosto přesné a spolehlivé. Díky nim ihned odhalíte odchylku v profilu a velikosti závitu. Pro atypické závity můžete zvolit závitové kalibrační trny nebo závitové kalibrační kroužky. Kontrolní kalibry jsou určený pro všechny druhy vnějších i vnitřních závitů.

Kvalitní kalibry a měřidla

Kromě závitových kalibrů můžete vybírat i kalibry válečkové. Ty jsou velice efektivní pro kontrolu vnitřních rozměrů děr. Navíc můžete zvolit válečkové kalibry oboustranné, které jsou vyráběny přesně podle normy. Správná část válečkového kalibru musí projít dírou a ba naopak zmetková, dírou projít nesmí. V případě vašeho požadavku vám samozřejmě dodají i kalibrační protokol z akreditované laboratoře.

Věřte, že díky těmto kalibrům budete mít naprostý přehled o kvalitě svých výrobků a rozhodně se nevyplácí na kalibrech a měřidlech šetřit. Nekupujte je tak od neprověřených firem, protože by se vám tato koupě nemusela vyplatit. Radši vsaďte na jistotu a obraťte se na firmu Nástroje.cz, která nabízí nástroje z nejkvalitnějších materiálů. Pro svojí výrobu využívá nejmodernější techniku a postupy, které jsou v průběhu let inovovány. Navíc neustále rozšiřují svoji nabídku a snaží se uspokojit požadavky všech zákazníků, a to v co nejkratší době. Vybírat můžete z pestré škály produktů, a to pro soustružení, frézování, závitování, nebo vrtání.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *