Šperky, které nesmí chybět v žádné šperkovnici

Téměř každá žena má zálibu v nošení krásných (a ideálně i drahých) šperků. Není tak divu, že šperkovnice většiny žen doslova praská ve švech. Znáte ale ty nejkrásnější a nejdůležitější šperky, které nesmí chybět ani ve vaší šperkovnici? Pokud ne, jste tu na správné adrese. Společně si je představíme.

Náramek z přírodních kamenů

Přírodní kameny jsou velmi elegantní a moderní. Nicméně už málo kdo ví, že neslouží pouze pro parádu, ale přispívají i zdraví. Například náramek růženín obnovuje v těle energii, kterou harmonizuje, blokuje negativitu a svému nositeli přináší pozitivní myšlení. Každá náramek z přírodních kamenů je jiný. Liší se nejen svým vzhledem a použitými kameny, ale i léčebnými schopnostmi. Můžete si tak vybrat přesně takový, který pomůže s léčením vašich neduh.

Náhrdelník s pravou perlou

Jeden šperk naprosto vyniká mezi ostatními – jemný náhrdelník s pravou říční perlou. Tento neodolatelný šperk si prostě zamilujete. Hodí se jak na běžné nošení, tak k večerním šatům. Cena pravých perel je vysoká a mít některou doma, je vzácnost. Pokud tedy nevíte, jak potěšit svoji ženu, s náhrdelníkem s pravou perlou vedle určitě nešlápnete.

Zlatý prstýnek

Ať už jste milovnice žlutého, bílého, nebo růžového zlata, prstýnek z tohoto hodnotného kovu nesmí ve vaší sbírce chybět. Zlato je elegantní a hodí je jak pro mladé slečny, tak pro dám v letech. Taktéž se jedná o univerzální šperk, který najde své uplatnění u trička a riflí, i večerní roby. Cena zlatých prstýnků se pohybuje od pár tisícikorun až po několik desítek tisíc. Záleží především na počtu karátů a kvalitně přidaných kamínků do prstýnku.

šperky

Náušnice z bižuterie

Pravá parádnice mění náušnice každý den, dle zvoleného outfitu, příležitosti a účesu. K tomu se výborně hodí náušnice z bižuterie. Jsou levné a uděláte s nimi mnoho parády.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *