Odstranění tuku z tváří

Trápí vás už dlouhé roky napuchlý obličej, který nevypadá podle představ? Pokud ano, tak s tím zatočte a zkuste novou metodu v medicíně zvanou bichectomie.

Každý člověk na planetě je vzhledově tak trošku jiný a nejspíše byste kromě jednovaječných dvojčat nepotkali vzhledově stejné lidi. Ovšem ne všichni lidé jsou spokojení se svým vzhledem a hledají tak nejrůznější metody, jak vzhled vylepšit. V dnešní době je vzhled velice důležitý, a to hlavně u mladé generace. Ti řadí vzhled na první místo a znamená pro ně všechno. Ne všichni se však narodí se vzhledem na módní molo a každý z nám má trošku jiné vady. V dnešní moderní době jde však všechno řešit, a to díky vysoké úrovni v medicíně.

bichectomie

Jestliže vás už od puberty trápí opuchlé tváře a i přes veškerou snahu se vám nepodařilo tváře zlepšit, tak neváhejte a zkuste bichectomii. Opuchlé tváře totiž nemusí mít nutně obézní lidé, ale může tento problém trápit i lidi štíhlé. Tento zákrok vám pomůže vylepšit váš vzhled obličeje a přitom se jedná o rychlý a šetrný zákrok. Bichectomii se jinak přezdívá bukální lipektomie, neboli vyjmutí lícního tuku. Odstranění tuku z tváří si oblíbily převážně známí herci a herečky, které chtějí na place vypadat vždy perfektně. Tomuto zákroku se díky tomu přezdívá Hollywoodská tvářenka. Rozdíl je znatelný ihned po zákroku. Vaše tváře budou štíhlejší a zvýrazní se lícní kosti. Velkou výhodou tohoto zákroku je, že nezanechá na vašem obličeji žádnou jizvu a přitom vás omladí. Pozor, nepleťte si liposukci obličeje s bichectomii. Jedná se o úplně jiný zákrok. U bichectomie se odstraňuje tuk chirurgicky a bezpečně. Liposukce obličeje je odsávání tuku z tváří a jedná se o velmi riskantní zákrok, který se nedoporučuje. Pokud bichectomii zvažujete, tak věřte, že váš obličej bude vypadat mnohem mladší než doposud. Zákrok vyhledávají jak ženy, tak muži, a to převážně proto, aby měli přitažlivější vzhled a cítili se lépe. Zákrok je naprosto bezpečný a to bez jakýchkoliv jizev.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *