Jak opticky zvětšit penis? Penoplastika je zárkou úspěchu!

Potřebujete zvětšit penis? Potom jste tu na správné adrese! Vyzkoušejte vycpávky do plavek, suspenzory, nebo penoplastiku!

Velikost penisu trápí řadu mužů. Mnozí mají komplex z malého přirození – a často neoprávněně, neboť extrémně velké rozměry penisu nejsou časté, ani normální. Muži tak především díky pornu a sociálním sítím podlehnou dojmu, že jejich přirození je příliš malé. V naprosté většině případů jde však jen o pocit, který s realitou nemá nic společného. Délka pánského přirození v České republice totiž průměrně činí patnáct centimetrů. Větší rozměry jsou spíše rarita.

Nicméně pokud i vy trpíte pocitem, že vaše přirození je příliš malé, máme pro vás pár tipů, díky kterým můžete své přirození opticky zvětšit. Pojďme se tedy na ně společně podívat.

Noste vycpávky

Pokud potřebujete své přirození zvětšit alespoň opticky (například v plavkách), můžete zkusit nosit vycpávky do plavek, či suspenzory. Na pohled vaše přirození zvětší okamžitě a vy nemusíte investovat spoustu času, ani peněz do složitějších metod.

Penoplastika

Penoplastika

Penoplastika je chirurgický, estetický zákrok, díky kterému můžete upravit tvar i velikost svého přirození. Díky této plastické operaci si tak snadno můžete nechat rozšířit, či prodloužit penis. Sice do tohoto zákroku budete muset investovat nějaké peníze, ale jedná se o metodu, díky které si snadno můžete zvýšit sebevědomí. Nicméně musíte myslet na to, že se jedná o vcelku velký a nevratný chirurgický zákrok. Jeho podstoupení si tak důkladně rozmyslete. Faktem však zůstává, že se jedná o jediný osvědčený a zaručený způsob, jak si zvětšit penis. Absolvovat penoplastiku mohou všechny osoby s penisem, které dosáhly plnoletosti. Jestliže nejste plnoletí, budete k podstoupení zákroku potřebovat souhlas rodičů.

Vitamíny a doplňky stravy

Pokud se rozhodnete jít cestou vitamínů a dalších prášků, máme pro vás špatnou zprávu – penis žádnými prášky zvětšit nejde. Délka penisu (stejně tak jako velikost prsou u žen), je geneticky daná a žádné vitamíny, ani doplňky stravy vám delší penis nezaručí.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *