Spánkový lifting

Chcete mít opět svůdný pohled bez líčení a obličej jako ve dvaceti letech? Pokud ano, tak zkuste spánkový lifting, který vás omladí o pár let.

Každý z nás by chtěl i v pokročilém věku vypadat na dvacet let a nejlépe se tak i cítit. Zatímco pocit, není splnitelný, tak vzhled ano. Každým rokem přichází estetická chirurgie s novými trendy a postupy, které neustále vylepšuje. Díky tomu můžete, jak se říká oklamat čas a váš věk už bude pouze číslo, které je zapsané v občanském průkazu. Pokud zvolíte zákrok, který se nazývá Foxy eyes, tak budete vypadat nejen mladší, ale také se vylepší smyslný tvar očí.

Spánkový lifting

Tento zákrok podstupuje ročně nespočet lidí a nemá žádný vliv na zrak. Zákrok je naprosto šetrný a patří v estetické chirurgii k velice žádaným. Rozdíl poznáte ihned při pohledu do zrcadla. Opět budete mít vypnutou kůži ve spánkové oblasti a váš pohled se promění na mladiství, svůdný a uhrančivý. Kompletní zákrok nijak nezasahuje do očí, jejím úkolem je pouze vypnout kůži v oblasti očí a spánkové oblasti. Před samotným zákrokem je dobré zvážit, co od zákroku čekáte a jaké máte představy. Každý vnímá svůj vzhled jinak a proto je dobré veškeré vaše přání probrat s kvalifikovaným kosmetickým chirurgem. Před samotným zákrokem se také doporučuje podstoupit aplikaci botoxu. Díky tomu může chirurg lépe pozvednout oboří a celý zákrok tak má déle trvající účinky. Nejčastěji se doporučuje podstoupit botox nejméně 10 dní před zákrokem Foxy eyes.

Pokud vás trápí nějaká rizika spojená se zákrokem, tak se nemusíte vůbec ničeho bát. Jediné možné riziko je, že podstoupíte zákrok u nezkušeného chirurga. Pokud však vyberete správnou a osvědčenou kliniku, tak se nemůže nic pokazit. Foxy eyes vydrží zhruba jeden až tři roky a může se provádět opakovaně.

Ať už vás trápí jakýkoliv nedostatek na vašem obličeji, tak neváhejte a zkuste nějaký z osvědčených zákroků. Rozhodně nebudete litovat a zjistíte, že dnešní úroveň zdravotnictví je mnohem vyšší než dříve.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *