Mezonitě, neboli niťový lifting – co byste o něm měli vědět?

Mezonitě, niťový lifting, či lifting mezonitěmi. Co tyto pojmy znamenají a pro koho je tento zákrok vhodný? Pokračujte ve čtení a vše důležité se dozvíte v následujícím článku.

Lifting mezonitěmi, niťový lifting a mezonitě jsou totožný pojem, který označuje jeden a tentýž zákrok. Na internetu se taktéž můžete setkat s označením mezo nitě. Nicméně správné označení tohoto zákroku je mezonitě. Ve všech případech se však jedná o metodu omlazení vzhledu. Jedná o soft variantu chirurgických zákroků. Díky niťovému liftingu snadno napravíte menší vady na kráse (jako například povislá kůže), bez velkého chirurgického zákroku. K vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek se používají různé tipy nití – například mezonitě, nitě Aptos, PDO a další.

Mezonitě

Jaké jsou výhody niťového liftingu?

Jak již bylo zmíněno, mezonitě jsou (oproti jiným metodám), šetrný, neinvazivní a nechirurgický způsob vyhlazování vrásek. V rámci jedné procedury tak není problém nechat si vyhladit klidně celý obličej, ale třeba i krk, prsa, spodní stranu paží, hýždě, vnitřní stranu stehen a další partie. Další výhodou je fakt, že lifting mezonitěmi se provádí pouze v lokální anestezii. Zákrok taktéž nevyžaduje hospitalizaci. Můžete tak ihned odejít domů. Celková rekonvalescence po zákroku se obvykle pohybuje mezi sedmi až čtrnácti dny. Poslední výhodou je fakt, že samotný zákrok vyprovokuje tělo ke zvýšené tvorbě kolagenu – který je velmi důležitý v boji se stávajícími i novými vráskami.

Pro koho je estetický zákrok lifting mezonitěmi vhodný?

Lifting mezonitěmi je moderní a šetrná zákrok, který může absolvovat kterákoliv dospělá osoba. Nezáleží tedy na věku, ani pohlaví (stále častěji je tento estetický zákrok vyhledáván i muži). Jediná podmínka je dosažení plnoletosti. V případě, že nejste ještě plnoletí, budete k zákroku potřebovat písemný souhlas rodičů.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *