4 důvody, proč si nechat vyrobit nábytek na míru!

Velkoobchody se sériově vyráběným nábytkem mají jednu výhodu – obsahují nepřeberné množství nábytku, ze kterého můžete vybírat. Navíc nábytek můžete mít doma již do druhého dne. Nicméně v mnoha případech je právě tento komfort vykoupen i nízkou kvalitou výrobku. Ovšem kromě pořizování si nábytku v těchto velkoobchodech existuje ještě jedna možnost – dřevěný nábytek na míru!

Sériová výroba vs. nábytek na míru? My vám dnes dokážeme, že právě nábytek na míru je tou lepší možností!

1) Vysoká kvalita

Prvním důvodem, proč zvolit výrobu nábytku na míru je vysoká kvalita výrobku. V momentě kdy komunikujete s truhlářem, si sami můžete říct, jaké chcete, aby byly použité například šrouby a panty. Celý výrobek je tak zpravidla podstatně odolnější a kvalitnější.

2) Vlastní design

Druhým důvodem proč si nechat vyrobit nábytek na míru je možnost zvolení si vlastního designu. Chtěli byste například nevšední židle, vyřezávaný jídelní stůl nebo například dětský pokoj na míru s postelí ve tvaru hradu? Není problém! Zkrátka, můžete plně popustit uzdu své fantazii a nechat si vyrobit jakýkoliv kus nábytku, který se vám bude líbit.

nábytek na míru

3) Montáž samozřejmostí!

Znáte pocit, kdy vám dopravní společnost u vchodových dveří nechá skříň s milionem prken, šroubků a madel a v momentě, kdy začnete nábytek skládat, zjistíte, že výrobce dodal špatný návod a ještě k tomu polovina doručených komponent nesedí? Nic takového s nábytkem na míru nezažijete! Naprostá většina truhlářství nabízí montáž, která je již zpravidla započítaná v konečné ceně.

4) Srovnatelná cena

Myslíte si, že nakupování ve velkoobchodech je podstatně levnější a nábytek na míru si nemůžete dovolit? Jste na omylu! V obchodech totiž kromě samotného výrobku nepřímo platíte i za pronájem prostor, dopravním společnostem… Nic takového vás v malém truhlářství nečeká! Díky těmto ušetřeným nákladům jsou tak ceny nábytku na míru srovnatelné s cenami nábytku v obchodě. Jinými slovy, za stejnou cenu získáte podstatně kvalitnější kus nábytku.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

1 komentář: „4 důvody, proč si nechat vyrobit nábytek na míru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *