4 věci, které nesmí chybět na svatbě?

Svatba je jedním z nejvýznamnějších dní v lidském životě, opravdu se tak není čemu divit, že byste chtěli, aby tento den byl opravdu dokonalý. My jsme se vám dnes rozhodli sepsat malý seznam těch nejdůležitějších věcí a dekorací, které by neměli chybět ani na vaší svatbě!

Svatební světýlka

Svatební světýlka jsou hitem posledních let – a to bezkonkurenčně. Nejenže jsou stylové, ale dodávají celému dnu i příjemnou a romantickou atmosféru. Co takhle svatební tabuli ozvláštnit drobným světelným drátkem, nebo například ozdobit stromy světelnými řetězy? Pokud vás svatební světelné řetězy nadchnou, máme pro vás dobrou zprávu – dají se půjčit! Nabídka světelných řetězů k půjčení je opravdu široká a nemusíte tak utrácet tisíce korun pouze kvůli jednomu dnu! Světýlka si půjčíte a po víkendu prostě vrátíte! No nezní to prostě bombasticky?

svatební světýlka

Zábava pro děti

Na naprosté většině svateb jsou děti a to nejhorší co můžete udělat, je nic pro ně nenachystat. Děti potřebují zábavu a nevydrží dlouho sedět na jednom místě. Pokud tedy máte tu možnost, určitě pro ně přichystejte nějakou zábavu. Máte doma trampolínu? Výborně! Nachystejte ji. Máte nějaké přebytečné hračky? Přivezte je! Pokud nemáte ani jednu možnost, co takhle zkusit udělat alespoň nějaké svatební omalovánky? Výbornou variantou je i svatební animátor. Pokud budete mít osobu, která se bude mít na starosti jen děti a jejich zábavou, rodiče si svatbu o to více užijí!

Zábava pro dospělé

Ačkoliv se to může zdát jako klišé, věřte že není – i dospělí se musí bavit! Co takhle pro ně připravit nějaké hry? Výbornou variantou jsou například stírací svatební losy, tombola, nebo nějaká alkoholová hra. Hosté se uvolní a budou na vaši svatbu opravdu hodně dlouho vzpomínat! Jen myslete na to, že zábava musí být vkusné a ne kýčovitá…

Fotokoutek

Děti i dospělí se rádi fotí. Co takhle jim vyjít vstříc a udělat pro ně celý fotokoutek? Můžete do něj dát různé cedule, paruky, nebo jiné rekvizity. Nejenže budete mít vy ze svatby krásné a neotřelé vzpomínky, ale hosté si domů odnesou i nějakou tu originální fotku – a to opravdu stojí za to!

Sdílejte nás!
fb-share-icon

1 komentář: „4 věci, které nesmí chybět na svatbě?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *