STALO SE: Svatba? Z mého nejkrásnějšího dne v životě se stala noční můra

Svatba je pro většinu žen jedním z nejočekávanějších a nejkrásnějších dnů v životě. Dnes se nám ozvala slečna Magdaléna (28), které se ze svatebního dne stal horor, na který do konce života nezapomene. Přinášíme Vám její osobitou zpověď.

„Když mě můj přítel po tříletém vztahu požádal o ruku, byla jsem v sedmém nebi. Náš vztah byl prostě dokonalý a nemohla jsem se dočkat toho, až spolu strávíme zbytek života. Vycházeli jsme spolu dokonale, vztahy s tchyní a tchánem byli výborné… Prostě perfektní vtah.

Dokonalé svatební přípravy

Pár dní po žádosti o ruku nastalo velké plánování dne D. Moje družičky mi pomohly vybrat přímo pohádkově dokonalé svatební šaty, kamarádky uspořádali perfektní rozlučku se svobodou… Zkrátka, nemohla jsem být šťastnější. Dokonce jsem se až divila všem ostatním nevěstám, které si na svatební přípravy stěžovaly a obtěžovaly je. U mě se jednalo o naprosto dokonalé období, které jsem si užívala plnými doušky.

Náš velký den se blížil a já nemohla už ani dospat. Cukroví napečené, jídlo a občerstvení zajištěné, kapela zamluvená – už zbývalo jen říct si naše „ano“.

Svatební den probíhal podle plánu

Jakmile jsem se probudila do svatebního dne, byla jsem nadšená. Sluníčko svítilo a vypadalo to, že na tento úžasný den opravdu nikdy nezapomenu – a měla jsem pravdu, akorát na něj budu vzpomínat úplně jinak, než jsem chtěla.

Kadeřnice dorazila v předem stanovený čas, atak mohlo začít moje velké chystání. Účes, který mi na hlavě vytvořila, byl prostě dokonalý. Následoval make-up a oblékání do šatů. Když jsem se pak koukla do zrcadla, výsledek byl naprosto fantastický. Nikdy by mě ani nenapadlo, že někdy budu vypadat tak fantasticky. Byla jsem opravdu pyšná a už jsem se nemohla dočkat, až mě uvidí (zatím ještě) přítel. Podle předem daného harmonogramu mě měl přítel poprvé vidět až před oltářem.

Jakmile byla nachystaná celá rodina, svědci, kamarádi i družičky mohlo se vyrazit do blízkého kostela. Byla jsem nervózní, ale nemohla jsem se dočkat, až mého nastávajícího uvidím.

svatba kytice smutek

Na jasné obloze se objevily první mráčky

Poté co celá kolona aut dojela před kostel, jsme zjistili, že auto ženicha stále nedorazilo. Znervózněla jsem. V duchu se mi honilo spoustu otázek a pochybností, ale dost mi pomáhala maminka, která mě utěšovala, že se ženich jistě jen někde zdržel v koloně a nemusíme se bát. Když jsem se ale podívala do jejích očí, viděla jsem, že je stejně vyvedená z míry jako já. Nicméně nezbývalo nám nic jiného, než čekat. Asi po patnácti minutách trapného čekání před kostelem a předstírání před hosty, že vše jde podle plánu, jsem už byla hodně ve stresu.

 Zašla jsem na svoji svědkyní a začala na ni naléhat, ať vezme telefon a mému příteli zavolá, kde se zdržel. Když řekla, že mu volala již dvakrát, ale je nedostupný, málem jsem se pod tím vším stresem zkolabovala. Bála jsem se, že se na mě vykašlal a utekl. Nicméně to co přišlo, by mě ani ne snu nenapadlo…

Po dalších deseti minutách jsem viděla budoucí tchyni, jak s někým telefonuje. Vypadala podobně jako já – bílá jako stěna a jakoby se měla za chvíli psychicky zhroutit. Když dotelefonovala, rozbrečela se. Rychle jsem se k ní vydala a doufala jsem, že ví, co se děje.

Po chvíli brečení se vzpamatovala a oznámila mi, že auto ženicha mělo vážnou nehodu. Její syn, a můj budoucí manžel, je mrtvý. Ostatní dva spolucestující byli odvezeni s vážnými zraněními vrtulníkem do nemocnice. Řidič dodávky při jízdě telefonoval, nezvládl řízení a narazil do auta mého snoubence.

Noční můra pokračuje

Z mého snu se stala noční můra. Místo chystání se na svatební cestu jsem musela vystrojit pohřeb. Jednalo se bezpochyby o nejhorší období v mém životě. Nejenom že jsem přišla o svoji životní lásku, ale i úspory. Jelikož jsme se nestihli vzít, nedostala jsem z přítelova majetku nic. Byt, který jsme měli koupený spolu na půl, jsem si nemohla nechat. Půlku zdědila rodina přítele. Musela jsem je tak vyplatit, abych nepřišla i o bydlení.“

 • Jak zefektivnit práci sociálních pracovníků? Nechte je absolvovat kurz
  Sociální pracovníci vykonávají náročnou práci, což vyžaduje od institucí, pod jejichž záštitou tito lidé působí, adekvátní podporu. Jak by měla vypadat?
 • Duševní zdraví dětí musí být prioritou. Jak k němu přispějí pedagogové?
  Děti a mladiství se během svého dospívání mohou potýkats mnoha náročnýmisituacemi, s nimiž se nedokáží vypořádat tak jednoduše jako dospělí. Chybí-li jim adekvátní podpora, mohou mít tyto problémy negativní vliv na jejich duševní zdraví. Bojovat mohou s depresemi a úzkostmi, panickými atakami nebo dokonce se sebepoškozováním a sebevražednými myšlenkami. O jejich potížích přitom nemusí mít tušení ani jejich nejbližší.
 • Kdy zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky se dá využít na nejrůznější příležitosti, a to pro úsporu času a také práce. Víte, kdy se pronájem opravu vyplatí a proč?
 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
Sdílejte nás!
fb-share-icon

1 komentář: „STALO SE: Svatba? Z mého nejkrásnějšího dne v životě se stala noční můra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *